Bir koca kıskançlıktan eşini zehirledi, bebeğinin ölümüne neden oldu

Bir koca kıskançlıktan eşini zehirledi, bebeğinin ölümüne neden oldu

Kendisini aldattığını düşündüğünü eşi için yemeğine zehir kattı. Zehirlendiğinin farkında olmayan kadın, bebeğinizi emzirdiğinde zehir bebeğe de geçti. Kadın ve bebek yaşamını yitirirken kıskanç kocanın cesetleri ormana gömdüğü belirlendi.

Kıskançlıktan Yemeğine Zehir Kattı
Brezilya Itapema kentinde korkunç bir olay meydana geldi. İsmi açıklanmayan bir koca, kendisini aldattığı gerekçesi ile 36 yaşındaki eşi Josieli Lopes’i öldürmek istedi. Bunun için de yemeğine zehir kattı. Yemeğine zehir katıldığının farkında olmayan kadın ise yemeğini yedi ve daha sonra da bebeğinizi emzirmeye başladı. Ancak annenin yediği yemeklerden dolayı bebek de anne sütünden ötürü zehri kaptı ve fenalaşarak yaşamını yitirdi. Gözü dönmüş koca ise bebeğin durumunu göz önünde tutarak eşini ve bebeğini hastaneye götürmek bahanesiyle yola çıktı ancak yolda eşi de yaşamını kaybetmesi üzerine eşini ve bebeğini ormanlık bir alanda toprağa gömdü.

 

Cinayeti İtiraf Etti
Katil kıskanç koca için emniyet güçlerinin operasyonu sonucunda detaylar da ortaya çıktı. İsmi açıklanmayan katil zanlısı, polise vermiş olduğu ifadede eşinin yemekte olduğu ete zehir kattığını fakat bebeğini öldürmek istemediğini, böyle bir olayın aklına dahi gelmediğini açıkladı. Katil koca ayrıca ikamet ettikleri evden yaklaşık 115 kilometre öte uzaklıkta olan Rio dos Cedros bölgesine gittiğini ve eşi ve bebeğinin cansız bedenlerini de ormanlık bir alana gömdüğünü itiraf etti.

 

Yemeğe koyulan zehirler haberi olmayan kimseler tarafından neredeyse hiç fark edilmiyorlar. Ağız yoluyla alınan zehirlerin tat olarak da herhangi bir farklılığı bulunmuyor ve yiyeceklerine zehir karıştırılan kimseler çok kısa süre içerisinde yaşamını kaybediyorlar. Zehir içinde barındırdığı yüksek toksik maddeler sayesinde çok kısa süre içerisinde çeşitli organların çalışmasını engelliyor.