Dwayne Johnson coronaya yakalandı

Dwayne Johnson coronaya yakalandı

Hollywood’un en çok kazanan yıldızı Dwayne Johnson’ın koronavirüs ile ilgili hayranlarını üzen bir açıklama yapıldı. Johnson, ailesinin ve kendisinin koronavirüse yakalandığını açıkladı ve bu süreci yaşadığı en zor şey olarak ifade etti.

Kendisine ve Ailesine Bulaştı

Bu zamana kadar oynadığı filmler ile birlikte Hollywood’un en çok kazanan yıldızı olmayı başaran ABD’li oyuncu Dwayne Johnson’dan koronavirüs ile ilgili çarpıcı açıklamalar geldi. Johnson, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kendisinin ve ailesinin virüse yakalandığını belirtti.

Koronavirüs salgını can almaya devam ediyorken, virüse yakalananlar arasında dahil olan 48 yaşındaki oyuncu Johnson, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada üç hafta önce virüs testi yaptırdıklarını ve sonuçlarının pozitif çıktığını açıkladı. Daha önceden Amerikan güreşi de yapan ve buna bağlı olarak çok sayıda sakatlık atlatmış olan Johnson, salgın süreci ile ilgili yaptığı paylaşımda, “son üç haftadır yaşadığım şeyleri paylaşmak istiyorum, eşim Lauren, ben ve iki kızımız koronavirüse yakalandık. Şunu diyebilirim ki bu yaşadığım en zor şeylerden birisiydi. Geçmişte çok fazla şey atlattım ama koronavirüs bunların hepsinden çok daha farklı bir şeydi,” şeklinde yaşadığı zor zamanları bahsetti.

Herkesi Dikkatli Olmaya Çağırdı

Paylaşımında önlemleri almasına karşılık birden virüse yakalanmış olmasının kendisini çok sarstığını ve şaşırttığını ifade eden Johnson, an itibariyle iyileşme sürecinde olduklarını belirtti ve virüsün çok tehlikeli olduğundan bahsederek herkesin gerekli önlemleri alması gerektiğini ifade etti.

Daha önce de koronavirüse Hollywood’dan yine ünlü bir aktör olan Tom Hanks yakalanmış, yapılan tedavi sürecinde sağlığına kavuşmuştu. Hanks de virüse yakalandığını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmış ve sürecin kendisi için çok zorlayıcı geçtiğinden bahsetmişti. Hanks’in iyileşmesi sonrasında ise takipçileri büyük mutluluk yaşamıştı.