Johnny Deep'in talebi Amber Heard tarafından geri çevrildi

Johnny Deep'in talebi Amber Heard tarafından geri çevrildi

Ünlü oyuncu Johnny Deep tarafından eski eşi Amber Heard’e açılan 50 milyon dolarlık davanın, yeni filminin çekimlerinin başlayacağı gerekçesiyle ertelenmesini istemişti. Fakat öne sürülen yeni haberlere göre Heard, bu isteği geri çevirdi.

Eşi Talebi Geri Çevirdi

Evliliklerinden çok boşanma sürecinde olan anlaşmazlıkları ile gündeme gelen Amber Heard ve Johnny Deep ikilisinin yeni bir sorunları daha ortaya çıktı. İkilinin karşılıkları olarak birbirlerine açmış oldukları şiddet ve ihanet davaları bir taraftan devam ederken, Heard tarafından Deep’i zor duruma düşürmek amacıyla yeni bir hamle geldi. Deep tarafından açılan 50 milyon dolarlık dava duruşmasının yeni filminin çekimleri gerekçesiyle ertelenmesi talebi oluştu. Ancak Heard ise bu teklifi açık bir şekilde reddetti.

Johnny Deep’in Fantastik Canavarlar serisinin Londra’daki çekimlerine katılması için duruşmanın ertelenmesi gerekiyordu. Ancak Heard, eski kocasından gelen bu talebi reddederek ünlü oyuncuyu mahkeme tarihlerini takip etmemek ile suçluyor. İkili arasında son gelişmelerin ve mahkeme durumunun ne olduğuna dair ise henüz açıklamalar gelmedi.

Yeni Film Çekimi Ekim Ayında Başlıyor

Yönetmen koltuğunda David Yates’in oturacağı yeni Fantastik Canavarlar serisinin çekimleri tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Salgın kapsamında yeni önlemlerin alınması karşılığında film çekimlerine Ekim ayında tekrar başlanacağı açıklanmıştı.

Deep’in bir süredir sorunlar yaşadığı eski eşi Amber Heard, 1986 tarihinde Teksas’ta dünyaya geldi. İki kız kardeşi bulunan Heard, 17 yaşında okulunu bırakarak oyunculuk kariyeri için New York’a gitti ve burada modellik yapmaya başladı. Daha sonra ise Los Angeles’de oyunculuğa başladı. 2008 yılında Asla Pes Etme filmi ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu günümüze kadar yirmiyi aşan filmlerde kendisine rol bulabildi. Oyuncu 2015 yılında Deep ile evlenmişti.