3750 TL maaş ile İŞKUR üzerinden paketleme işçisi ilanları

3750 TL maaş ile İŞKUR üzerinden paketleme işçisi ilanları

Pek çok işsiz vatandaş İŞKUR üzerinden yapılan personel alımı başvurularını yakından takip etmektedir. Bu personel alımları arasında en çok dikkat çekenlerden bir tanesi de 3.750 TL maaşla telefon kabı paketleme personel alımı olmaktadır.

Telefon kabı paketleme başvuruları nasıl yapılır sorusu sıkılıkla araştırılmaya devam edilmekte. Türkiye’nin pek çok farklı şehrinden yapılan başvurular neticesinde bazı sonuçlar da açıklamıştır. Buna bağlı olarak başvuru şartlarının ilanı veren firmaya göre değişkenlik gösterdiği de görülmektedir. 
Telefon kabı paketleme personel alımı başvuruları için aranan genel kriterlere bakılacak olursa, başvuracakların en az ilköğretim okullarından mezun olmaları ve firmaların aradıkları yaş aralığında olmaları gerekmektedir. Aynı zamanda askerliğini yapmış ve firmanı çalışma yaptığı ilde ikameti bulunan insanların başvuruları değerlendirmeye alınmaktadır. Bu şartlar firmaya göre değişiklikler gösterdiği için adaylarında farklı şartları sağlamaları da istenebilmektedir.

3.750 TL Maaşla Telefon Kabı Paketleme Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır?
Toplumdaki pek çok işsiz vatandaş İŞKUR 3.750 TL maaş ile telefon kapı paketleme işine büyük ilgi göstermektedirler. Bu nedenle de telefon kabı paketleme personel alımı başvuruları nasıl yapılır sorusu da sıklıkla sorulan sorular arasından yer almaktadır. Başvurular online bir şekilde yapıldığından dolayı oldukça kolay bir şekilde işlemler gerçekleştirilmektedir. Buna bağlı olarak toplamda Bursa ve Sivas şehri için 6, İstanbul 14, Gaziantep 15, Ankara için 13 ve Kastamonu için 3 personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. Bu personel alım sayıları firmalara bağlı olarak gün geçtikçe artış da gösterecektir. İŞKUR üzerinden yapılan ilana ulaşmak isteyen adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893 adresi üzerinden ilan numarası girerek ulaşıp başvuru yapabilirler.

Telefon Kabı Paketleme Personeli Kimdir?
Meslek olarak paketleme işçisi olarak bilinen bu meslek türü son zamanların en popüler meslekleri arasında da yerini almıştır. Paketleme işçisi, işletmenin çalışma kuralarına uyarak, araç ve gereçleri etkin olarak kullanan, iş güvenliği düzenlemelerine uyumlu olarak mesleğini yerine getiren kişilerdir. 
Telefon kabı paketleme başvuruları yapılırken firma tarafından da belirlenen görevler de yakından incelenebilir ve buna bağlı olarak meslek hakkında bilgi sahibi de olunabilir.