Burgan Bank EFT ve Havale nasıl yapılır?

Burgan Bank EFT ve Havale nasıl yapılır?

Burgan Bank online işlemler üzerinden eft ve havale yapabilirsiniz. Aynı zamanda havale ve eft iptalini de gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Bank EFT Nasıl Yapılır?

Burgan Bank hem bankadan direkt olarak hem de internet bankacılığı uygulaması sayesinde sizlere EFT hizmeti vermektedir.

EFT işlemlerinizi ister Burgan Bank şubelerine gidip, alıcının IBAN ve adı soyadı bilgilerini vererek gerçekleştirebilir ister internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamasına giriş yaparak, sırasıyla EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil bankacılık aracılığıyla EFT işleminizi yaparken, öncelikle para transferleri bölümünün hemen altında bulunan başka banka hesabına EFT bağlantısına tıklayın. Daha sonra belirtilen alanlarda alıcının IBAN numarası, adı soyadı ve ne kadar para gönderim yapılacağı bilgilerini doldurun. Para gönderim işleminin gerçekleşeceği tarihi belirtin ve devam tuşuna basın. Ekranda tüm bilgileriniz özet halinde görüntülenecektir. Gerekli kontrolleri sağladıktan sonra onaylayın ve işleminizi gerçekleştirin.

Burgan Bank Havale Nasıl Yapılır?

Burgan Bank aracılığı ile havale yapmak isteyen kullanıcılar, internet bankacılığı uygulamasından kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Mobil bankacılık uygulamasına giriş yaparak yine para transferleri bölümünden hesaptan hesaba havale seçeneğini kullanarak havale işlemlerini kolay bir şekilde başlatabilirler. Ardından yapmanız gereken, açılan sayfada alıcı kişinin hesap numarası veya IBAN numarasını doldurmak olacaktır. Yine ne kadar para gönderimi yapılacağı bilgisi ve işlem tarih bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Açılan sayfada, bilgilerinizin özeti görünecektir. Bu kısmın kontrollerini sağladıktan hemen sonra onay tuşuna basarak işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Ayrıca havale işlemlerinizi sadece mesai saatleri içerisinde değil, 7/24 mobil bankacılık uygulamasından Burgan Bank aracılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Burgan Bank EFT ve Havale Ücretleri

Mobil bankacılık hizmetleri sayesinde Burgan Bank’tan EFT ve havale işlemlerini yapmak oldukça basit. Ücret olarak da diğer bankalara göre gayet makul fiyatlar sunmakta. İnternet bankacılığı uygulaması ile hesaptan hesaba havale işlemi yaptığınız takdirde 2,5 TL gibi bir miktar ücretlendirilme yapılmaktadır. Eğer kendi hesabınızdan yine kendi hesabınıza para gönderimi yapmak istiyorsanız, günlük 1.500.000 TL tutarı kadar işlem yapabilme hakkınız bulunuyor. Ancak diğer durumlarda, alıcı olan hesap aynı bankada olsa dahi havale işlemini 100.000 TL tutarında yapabiliyorsunuz.