QNB Finansbank EFT ve Havale nasıl yapılır?

QNB Finansbank EFT ve Havale nasıl yapılır?

Teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uyduran bankalardan bir tanesi ol an QNB Finansbank’ın mobil bankacılık uygulaması ve resmi web sayfası üzerinden pratik ve hızlı bir şekilde EFT ve havale işlemleri yapılabilmektedir.

QNB Finansbank EFT Nasıl Yapılır?

Vadesiz bir banka hesabından, başka bir bankanın vadesiz hesabına gönderilen para işlemine EFT deniliyor. Hemen hemen hepimizin EFT yapmamız gereken durumlar olabiliyor. Özellikle firmalar ve sürekli para akışı sağlayan işletmeler, bu uygulamaları günde defalarca yapmak durumunda kalıyor. EFT işlemlerini ister QNB Finansbank’a giderek direkt halledebilir, ister ATM’lerden bizzat kendiniz yapabilir veya en pratik seçenek olarak, QNB Finans Mobil uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamayı cep telefonunuza indirip gerekli bilgilerinizi girerek ve şifre onayı alarak, dakikalar içinde işlemlerinizi halledebilirsiniz. İstediğiniz saatte ve mekânda, internetinizin olduğu her yerde, anında transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Havale Nasıl Yapılır?

Havale, aynı banka üzerinden, o bankanın başka bir vadesiz para hesabına gerçekleştirilen para gönderim aktivitesidir. QNB Finansbank’tan her işlem gibi, havale işlemi de oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Yine bankaya direkt gidip, oradaki görevliler aracılığı ile gerekli bilgileri (Alıcı IBAN, İsim ve soy isim) gibi vererek işleminizi yaptırabilirsiniz. Bunun dışında yine ATM’den kartınız ile havaleyi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil bankacılık uygulamanız ile daha kolay bir şekilde istediğiniz her saatte yine havale yapabilmektesiniz. Tek yapmanız gereken QNB Finans mobil uygulama programını cep telefonunuza indirmeniz ve gereken bilgileri girip, onay verildikten sonra, hesabınızdan istediğiniz herhangi bir işlemi yapmanız olacaktır.

QNB Finansbank EFT ve Havale Ücretleri

EFT ve havale işlemlerinde, ücret olarak en uygun banka diyebileceğimiz QNB Finansbank, müşterilerini ön planda tutarak, her türlü bankacılık işlemlerinde kolaylık sağlamakta. Özellikle ücret konularında müşterilerine en iyi hizmeti vererek, kesinlikle, havale, EFT ve hesap işletim ücretleri gibi durumları ücret talep etmeyerek gerçekleştirmektedir. Bir müşterinin bir bankadan istediği daha başka ne olabilir ki? QNB Finansbank, ücret konusunda oldukça bonkör davranarak, kullanıcılarının, bankadan veya mobilden yapacağı her türlü bankacılık işlemlerini ücretsiz yerine getirerek, müşterilerinin gönlünü fethetmekte ve yoğun bir müşteri potansiyeline sahip olmaktadır.