Yıllık aidat almayan kredi kartları hangileri?

Yıllık aidat almayan kredi kartları hangileri?

Kredi kartı başvurusu yaparken en önemli noktalardan birisi kredi kartına ne kadar aidat ödeneceği olmalıdır. Ama aidat almayan kredi kartları da tercih edilerek aidat ödemekten kurtulabilirsiniz.

Garanti BBVA Bonus Flexi Aidatsız Kredi Kartı

Garanti BBVA Bonux Flexi kredi kartı aidatsız olduğu için tercih ediliyor. Bu kart sayesinde taksitli alışveriş yapabilir, peşin yapılan alışverişler sonrasında taksitlendirme yapabilir, taksitli nakit avans çekebilir, ekstre geciktirme yapabilir, yapılan alışverişleri daha sonraki aya erteleme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bu kartın başvurusunu yapmak için ise internet bankacılığını ya da şubeleri kullanabilirsiniz.

 

Akbank Axess Free Aidatsız Kredi Kartı

Yıllık aidat istemeyen kartlar arasında Akbank Axess Free kredi kartı da öne çıkıyor. Pek çok avantaj da sunan kart, chip para kazanımı sayesinde yapılan alışverişlerden puan kazanmaya da yardımcı oluyor. Kartın özellikleri arasında; hızlı para gönderme özelliği ile şubeye gitmeden 12 aya varan kredi imkânı, taksitli nakit avans, nakit avans, taksitli borç transferi ve peşin yapılan alışverişleri daha sonradan taksitlendirme imkânı gibi avantajlar bulunuyor.

 

İş Bankası Maximum Kart

Aidat almayan kredi kartları arasında İş Bankası Maximum Kart da bulunuyor. Taksitli alışveriş yapmaya ve MaxiPuan biriktirmeye yardımcı olan bu kart özellikleri; taksitli alışveriş yapabilir, biriken puanları daha sonra harcayabilir, peşin yapılmış alışverişler sonrasında taksitlendirme ya da erteleme yapabilir, ek kart çıkarabilir, nakit avans ya da taksitli nakit avans çekebilirsiniz.

 

Enpara Aidatsız Kredi Kartı

Özellikle sunmuş olduğu pek çok bankacılık işleminde ücret almayan ya da düşük ücretler alan Enpara kredi kartı konusunda da aidat talep etmeyen bankalar arasında bulunuyor. Ayrıca banka müşterisi olunduğunda EFT gibi işlemlerden de ücret talep edilmiyor. Kartın sağladığı avantajlar şu şekilde; ömür boyu aidat talep etmeme, harcamaları faizsiz ya da ücretsiz olarak taksitlendirme, avantajlı kampanyalardan yararlanma gibi pek çok avantaj sağlıyor. Enpara aidat olmayan kredi kartı başvurusu yapmak için ise mobil ya da internet şubesinin kullanılması gerekiyor ve başvuru sonrasında banka tarafından dönüş sağlanıyor.