24 yaşındaki gencin hamile eşinin yanında öldürülmesi kameraya yansıdı

24 yaşındaki gencin hamile eşinin yanında öldürülmesi kameraya yansıdı

Geçen sene 27 Ağustos 2019 tarihinde Bursa’da meydana gelen 24 yaşındaki Alper Cin’in eşinin gözü önünde öldürülme anına yönelik yeni güvenlik kamerası kayıtlarına ulaşıldı. Görüntülerde, genç Cin’in tabanca vurulma anları ve eşinin tepkisi görülüyor.

Tartışma Kavgaya Dönüşmüştü

Talihsiz olay geçen sene, 27 Ağustos 2019’da İnegöl’e bağlı olan Sinanbey Mahallesi’nde meydana gelmişti. 42 yaşında olan Kerem Atılgan ve oğlu 18 yaşındaki Kenan Atılgan, daha önce borç verdikleri parayı almak üzere Ahmet Cin tarafından işletilen araç kiralama dükkanına gittiler. Geldikleri işyerinde öncelikle baba oğul ve Ahmet Cin arasında tartışma yaşandı. Alacak verecek konusunda anlaşamayan tarafların yanına dükkanda çalışanlar ve Ahmet Cin’in oğlu olan 24 yaşındaki Alper Cin’in de katılması ile birlikte tartışma çok kısa sürede kavgaya dönüştü.

Kavgaya dönüşen olayda ise kısa sürede silahlar çekildi. Kerem Atılgan ve oğlu Kenan Atılgan kavgada silah çıkararak, Ahmet Cin ve oğlu Alper Cin’e ateş ettiler, aynı şekilde baba oğul da onlara karşılık verdi. Taraflardan herkes yaralanırken, çevredeki esnaftan olan Yaşar A. da silah sesleri duyması üzerine işyerine geldi ve o da rastgele açılan kurşunlardan ötürü yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık görevlileri ise toplamda 5 yaralıyı acilen İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırdılar.

6 Aylık Hamile Eşinin Gözü Önünde Vuruldu

Olayda ise 6 aylık hamile eşinin gözü önünde vurulan 24 yaşındaki Alper Cin, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Diğer yaralılar ise hastanedeki tedavilerinin sonunca sağlıklarına kavuşarak taburcu edildiler. Taburcu olmalarının ardından ise Kerem Atılgan ve oğlu Kenan Atılgan ise sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Diğer yandan geçen sene yaşanan kavga anına yönelik olayların nasıl geliştiğine yönelik yeni güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı. İşyerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde, Kerem Atılgan ve oğlunun işyerine geldikleri, kısa süre içinde tartışmanın başladığı ve Atılgan’ın tabancı ile ateş açması sonucunda Ahmet Cin’in yere yığıldığı ve 18 yaşındaki oğul Kenan Atılgan’ın ise dükkan kapısından Alper Cin’e ateş ettiği ve onun de yere yığıldığı anlar görülüyor.