Baldızına laf atıp boğazını kestiler!

Baldızına laf atıp boğazını kestiler!

Aydın Kuşadası'nda, 35 yaşındaki Fırat Kölemen baldızına laf attıkları nedeniyle tartıştığı iki kişi tarafından boğazından bıçaklanarak vahşice öldürüldü, olayda kendisine laf atılan baldız ise ayağından bıçaklanarak yaralandı.

Olay, Ege Mahallesi Saklıkent Sitesi önünde meydana gelmişti. Edinilen bilgiye göre, Fırat Kölemen (35), çalıştığı işyerinden izin alarak baldızı Vade B. ile Saklıkent Sitesi önünde buluştu.

Bu sırada yanlarına gelen Adem A. ve Batuhan D., Vade B.’ye laf attıkları iddiasıyla, Kölemen ile tartışmaya başladı. Tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü. Batuhan D., yanında taşıdığı bıçakla Fırat Kölemen’i boğazından, Vade B.’yi ise ayağından bıçaklayıp olay yerinden kaçtı. 2 çocuk babası Kölemen yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olaydan sonra firar eden Batuhan D. ve Adem A., Kuşadası Asayiş ekipleri tarafından Pilav Dağı eteklerinde yakalandı. Olayla ilgili soruşturma sürerken cinayet şüphelisi Batuhan D. ve Adem A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.