Çocukların çekiçli kavgası ölümle bitti!

Çocukların çekiçli kavgası ölümle bitti!

13 yaşındaki çocuk misafir olduğu evdeki iki kardeşe çekiçle saldırdı, olayda çocuklardan birisi hayatını kaybederken biriside yaralandı.

Ankara'da, misafir olduğu evde 13 yaşındaki E.D. ve A. D. kardeşlerle kavga eden E. Ö., iki kardeşe evde bulunan çekiçle saldırdı. Olayda A.D. hayatını kaybederken, E.D. yaralandı.

Olay, akşam saatlerinde Çankaya ilçesi Sembol Caddesi'nde bir apartmanın giriş katındaki dairede meydana geldi. Ege D. ve Arda D. kardeşlerin evine misafir olan E. Ö., iki kardeşle henüz belirlenemeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın bir süre sonra kavgaya dönüşmesiyle E. Ö., evde bulunan çekiçle iki kardeşi yaraladı.

İhbar üzerine adrese sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ekipler evin kapısının kilitli olması nedeniyle içeriye giremedi. Daha sonra adrese gelen itfaiye erleri, kapıyı kırarak, daireye girdi. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde A. D.'nin hayatını kaybettiği, E. D.'nin de yaralandığı belirlendi. Hastaneye kaldırılan E. D.'nin hayati tehlikesi bulunmadığı belirtilirken, şüpheli E. Ö. ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.