Dizi oyuncusuna silahlı saldırı

Dizi oyuncusuna silahlı saldırı

İstanbul Şişli’de dizi oyuncusu Onur Seyit Yaran arkadaşı tarafından silahla vuruldu ve kanlar içinde kaldı. Saldırgan ise olay yerinden hızla kaçarken, Yaran hemen hastaneye kaldırıldı. Saldırı anı ise an be an güvenlik kameralarına yansıdı.

Arkadaşı Tarafından Vuruldu
Geçtiğimiz gün meydana gelen olayda dizi oyuncusu Onur Seyit Yaran yaralandı. Olay, İstanbul Nişantaşı Ihlamur Yolu Sokak’ta, saat 18,45 sıralarında meydana geldi. Dizi oyuncusu olan ve aynı zamanda da 2016 Best Model Türkiye ve Best Model of the World yarışması birincisi olan Onur Seyit Yaran ve 2 arkadaşı sokakta yürürken, bir anda aralarında tartışma çıktı. Tartışma ise kısa sürede kavgaya dönüştü ve çıkan kavgada Yaran’ın arkadaşı silahını çıkararak Yarana’a doğru tek el ateş etti. Silahtan çıkan kurşun ise ünlü oyuncunun omzuna isabet etti. Yaran birden kanlar içinde yere yığılırken silahı ateşleyen saldırgan ise olay yerinden kaçtı.

 

Çevredekilerin silah sesi üzerine sağlık ve emniyet güçlerine haber vermesi üzerine olay yerine ekipler sevk edildi. İlk müdahalesinin olay yerinde yapıldığı Yaran, hemen sağlık ekipleri tarafından Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan müdahalelerin ardından Yaran’ın sağlık durumunun iyi olduğu ve hayati tehlike taşımadığı anlaşıldı. Kaçan saldırganın yakalanması için ise polis geniş çapta arama faaliyetleri başlattı.

 

Olay An be An Kaydedildi
Yaşanan kavga ve ardından gelen yaralama ise civarda bulunan güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi. Görüntülere bakıldığında 3 kişinin sokakta yürüdükleri, bir süre sonra durduktan sonra aralarında hararetli bir tartışmanın çıktığı anlaşılıyor. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüştüğü görülen görüntülerde Yaran’ın arkadaşının silahını çıkararak Yaran’a doğru tek el ateş ettiği de görülüyor. Polis, görüntüleri inceleyerek saldırganı yakalamaya çalışıyor.