Eski sevgilisinin oğlundan kaçarken ağır yaralandı

Eski sevgilisinin oğlundan kaçarken ağır yaralandı

Barışmak için gittiği eski sevgilisinin evinde kadının oğlu uyanınca balkondan kaçmaya çalışan adam ağır yaralandı

İzmir'in Karabağlar ilçesinde barışmak ve evlenmeye ikna etmek için gittiği eski sevgilisi B.K.’nin 4’üncü kattaki evinde, kadının oğlu uyanınca balkondan balkona sarkarak kaçmaya çalışan Ö. A., 1’inci kattan düşüp ağır yaralandı.

Olay, saat 03.00 sıralarında Reis Mahallesi Yıldız Caddesi'ndeki 5 katlı bir apartmanda meydana geldi. Ö.A. (37) konuşmak için eski sevgilisi olduğu ileri sürülen B.K.'nin 4'üncü kattaki evine gitti. Ö.A. ile barışıp evlenmeye ikna etmeye çalıştığı B.K. arasında tartışma çıktı. Bu sırada B.K.'nin odada uyuyan oğlu uyandı. Eski sevgilisinin oğlunu karşısında gören Ö.A., balkona kaçıp, kapıyı kilitledi. Ö.A. daha sonra balkondan balkona tutunup 1'inci kata kadar, tadilat nedeniyle kurulu olan demir iskeleye ulaştı. Ancak Ö.A., burada dengesini kaybedip aşağı düştü. Beton zemine çakılan Ö. A., ağır yaralandı. 

Gürültüye uyanan bina sakinleri, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine adrese sevk edilen ekipler, ağır yaralanan Ö.A.'yı ambulansa alarak İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Tedaviye alınan Ö.A.'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Polis, B.K. ve oğlunu ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. 

Kaynak:Demirören Haber Ajansı