Fuhuş sırasında çocuklarını başka odaya kilitliyorlarmış

Fuhuş sırasında çocuklarını başka odaya kilitliyorlarmış

Adana merkezli 16 ilde eş değiştirme yöntemi ile fuhuş yapan çeteye eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyon sonrası soruşturma kapsamında toplam 69 kişi göz altına alındı. Çoğu evli olduğu bilinen çete üyelerinin fuhuş sırasında çocuklarını odaya kilitledikleri öğrenildi.

Geçen günlerde düzenlenen operasyonda evlerinde bulunamayan swinger çetesi üyeleri de hala aranıyor. Birçok bilgileri polisin elinde olan kişilerin yakın zamanda yakalanacağı düşünülüyor. Swinger çetesinin soruşturmasının nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu oldu.
 

Swinger Çetesi 69 Şüpheli Gözaltında 
Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından 6 aydır teknik ve fiziki olarak takip edilen swinger çetesine geçtiğimiz gün 26 ilde eş zamanlı operasyon düzenlendi. Adana dışında Mersin, Afyon, Konya, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Denizli, Edirne, Karsi Burdur, Adıyaman ve Antalya illerinde de yapılan operasyonda gözaltı yapıldı.

 

Swinger çetesine yapılan operasyonda 35 evli çift, 3 kadın ve 1 trans birey gözaltına alındı. Şüphelilerin daha önce 44 kadını mağdur ettiği de polisin eline geçen bilgiler arasında. Adreslere yapılan baskında fuhuş amaçlı kullanılan evlerde çok sayıda fantezi malzemesi, uyuşturucu, silah ve Hint keneviri ele geçirildi. Para karşılığı grup halinde cinsel ilşkiye giren çetenin soruşturması hala devam ediyor.
 

Çocuklarını Odaya Kilitleyip Fuhuş Yapıyorlarmış
Ahlak Büro Amirliğinin internet üzerinden izine ulaştığı çete üyeleri, birbirlerine internet üzerinden çıplak fotoğraf yolluyormuş. Birbirlerine "kelle" şeklinde hitap ettikleri öğrenilen çete üyelerinin birçoğunun evli olduğu biliniyor.

Evli ve çocuğu olan kişilerin de içinde olduğu swinger çetesinin çocukların bulunduğu evlerde de fuhuş yaptığı bilgisine ulaşıldı. Evli çiftlerin evlerinde toplanıldığı günlerde çocukları odaya kilitleyerek fuhuş yapan swinger çetesi hakkındaki soruşturma devam ediyor.