İstanbul Beylikdüzü'nde iki firma sahibi arasında kavga çıktı

İstanbul Beylikdüzü'nde iki firma sahibi arasında kavga çıktı

İstanbul Beylikdüzü’nde aralarında ticari anlaşmazlık bulunan iki firma sahipleri arasında kavga çıktı. Silahla tehdit olayının da yaşandığı kavga görüntüleri ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Sorunu Çözmek İstediler, Kavga Çıktı
Yaşanan olay, dün öğle saatlerinde, saat 15,30 sıralarında İstanbul Beylikdüzü’nde meydana geldi. Beylikdüzü Marina’da bulunan lüks bir restoranda yaşanan olayda, iddialara göre aralarında ticari anlaşmazlık bulunan iki ayrı firma sahipleri, aralarındaki sorunu çözmek için bir araya geldiler. İki işyeri sahibi, yemek yedikten sonra aralarındaki alacak – verecek sorunlarını çözmek amacıyla konuşmaya başladılar ancak aralarındaki sorun kısa sürede tartışmaya dönüştü. Olayın tartışmaya döndüğü anda bir kişi oturulan masaya gelerek belinden çıkardığı silahı, bir işadamının karnına dayadı. Silah tehdidinden korkan iş adamı ve mahiyetindekiler ise restorandan çıkmak istediler. Fakat diğer işadamının adamları restorandan çıkmak isteyenlere engel oldular ve onları darp etmeye başladılar.

 

Darp edilme sonrasında kısa sürede kavga çıkan restoranda ortalık birbirine girdi. Restoran çalışanları büyüyen kavgayı ayırmak isteseler de büyüyen kavgayı sakinleştirmek için başarılı olamadılar. Alınan bilgilere göre kavgada 3 kişi feci bir şekilde dövüldü. Darp edilen kişiler ise daha sonrasında polis merkezine giderek şikayetçi oldular. Polis de olaya ilişkin olarak soruşturma başlattı.

 

Kavga Anları Kameraya Yansıdı
Öte yandan restoranda bulunan güvenlik kameraları da kavgayı an be an kaydetti. Kameraların kaydettiği görüntülerde 4 kişinin bir masada otururken, bir süre sonra yanlarından kalkan birisinin yerine hızlı bir şekilde başka birisi gelerek oturuyor ve belinden silah çıkarıp işadamının karnına dayayarak onu ikna etmeye çalıştığı görülüyor. Daha sonra ayağa kalkan grup arasında ise kavga çıkıyor.