İstanbul Küçükçekmece'de pompalı dehşeti yaşandı

İstanbul Küçükçekmece'de pompalı dehşeti yaşandı

İstanbul Küçükçekmece’de pompalı silah dehşeti yaşandı. Otomobil ile gelen bir kişi pompalı tüfek ile bir kahvehaneye ateş açtı. Olayda 1 kişi bacağından yaralandı. Dehşet verici olay ise sokak sakinleri tarafından cep telefonlarına kaydedildi.

Pompalı ile Dehşet Saçtı
İstanbul Küçükçekmece’de dehşet dolu anlar yaşandı. Saat 02.30 sıralarında Küçükçekmece Sefaköy’de meydana gelen olayda pompalı tüfek ile dehşet saçıldı. İlgili bölgede bulunan kahvehanenin önüne otomobili ile gelen Tuğberk T. İsimli şahıs, elindeki pompalı tüfek ile peş peşe ateş açmaya başladı. Olay esnasında kahvehane önünde bulunan 1 kişi yaralanırken, saldırgan da gelmiş olduğu araca binerek olay yerinden hızla uzaklaştı.

 

Sokak sakinlerinin dışarıya çıkması üzerine polise ve sağlık ekiplerine haber verildi. Yapılan ihbar sonucunda olay yerine hemen güvenlik güçleri ve sağlık çalışanları geldi. Yaralanan kişi ambulans ile hastaneye götürülürken polis ekipleri de sokağı kapattılar. Polisler uzunca bir süre olaya konu olan kahvehane önünde ve çevrede araştırmaları sonucunda daha önceden de sabıkası bulunan şüpheliyi yakalamak için harekete geçtiler.

 

Pompalı Dehşeti Kameralara Yansıdı
Diğer yandan şüphelinin yarattığı dehşet anları da kameralara an be an kaydedildi. Şüphelinin kahvehaneye ateş açtığı anlar, bölgede oturmakta olan bir kişinin cep telefonu kamerası ile saniye saniye kayıt altına alındı. Dehşet görüntülerine bakıldığında saldırganın otomobili ile sokağa geldiği görülüyor. Daha sonra aracından inerek kahvehaneye peş peşe tüfeği ile ateş açıyor. Büyük korku ve paniğin yaşanmasına neden olan anlardan sonra ise saldırgan aracına binerek bölgeden uzaklaşıyor.

 

Olayın gerçekleştiği caddede esnaflık yapan Ahmet Gümüştepe isimli kişi “silah seslerini duyduk. 1 kişinin ayağını kurşun sıyırmış geçmiş. Daha önce hiç böyle bir olay yaşamamıştık,” dedi. Polis ise olayla ilgili soruşturmasına devam ediyor.