Kayınbirader ve enişte arasındaki kovalamacada ortalık savaş alanına döndü!

Kayınbirader ve enişte arasındaki kovalamacada ortalık savaş alanına döndü!

Enişte ve kayınbirader arasında yaşandığı öne sürülen kovalamacada ortalık savaş alanına döndü! Kovalamaca esnasında yaşanan trafik kazasında 5 otomobil hasar gördü 1 kişi yaralandı.

Kaza, sabaha karşı Buharaevler mahallesinde meydana geldi. İddialara göre kayınbirader ve enişte oldukları öğrenilen M.Y. ile Ö.Ö. arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine  M.Y., aracına binerek uzaklaşmaya başladı. 
 

Bunun üzerine Ö.Ö. ve K.A. otomobilleri ile M.Y.'yi kovalamaya başladı. Kovalamaca sırasında otomobillerden ikisi birbiriyle çarpışırken savrulan otomobiller caddede park halindeki 3 araca daha zarar verdi. Kazaya karışan araçlardan birisi ise olay yerinden kaçtı. 
Kopan motor yaya geçidine düştü, yön levhası yıkıldı, çöp konteynırları devrildi 

 

Kazanın ardından cadde savaş alanına döndü. Çarpışmanın etkisiyle araçlardan kopan parçalar etrafa saçıldı. Bir otomobilin kopan motoru yaya geçidine düşerken refüjde bulunan yön levhası yıkıldı. Kaldırım kenarında bulunan 2 çöp konteyneri de devrildi. Kazada M.Y. yaralanırken yaralı sürücü sağlık görevlilerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Kazayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.