Küçükçekmece'de silahlı kavga güvenlik kamerasına yansıdı, 1 ölü

Küçükçekmece'de silahlı kavga güvenlik kamerasına yansıdı, 1 ölü

İstanbul Küçükçekmece’de gece saatlerinde bir müzikholde eğlenen müşteriler ve çalışanlar arasında bilinmeyen neden ile kavga çıktı. Kavga kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü ve kavga sonucunda 1 kişi yaşamını yitirdi. Olay anı ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Bilinmeyen Neden ile Kavga Çıktı

İstanbul Küçükçekmece’de bulunan bir müzikholde dün gece saatlerinde eğlenmekte olan müşteriler ile çalışanlar arasında bilinmeyen bir nedenden ötürü tartışma başladı. Tartışma ise kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Müzikholden çıkmış olan müşteriler bir süre sonra pompalı tüfek ve silahlarla geri döndüler ve müzikhol çalışanlarına ateş açtılar. Açılan ateş sonucunda müzikholde çalışan güvenlik görevlisi yaşamını yitirdi.

Olay Küçükçekmece’de, Atatürk Mahallesi’nde gece saat 1 sıralarında yaşandı. Edinilen bilgilere göre İkitelli Caddesi üzerinde bulunan bir müzikholde her şey normal halde iken birden müzikhole gelen ve isimleri öğrenilmeyen kalabalık grup ile çalışanlar arasında kısa sürede kavga çıktı. Yaşanan kagva sonrasında ise mekandan çıkarılan grup daha sonra pompalı tüfek ve silahlar ile müzikhole geri döndüler. Bilinmeyen bir nedenden ötürü ise ateş açmaya başladılar.

Bir Kişi Yaşamını Yitirdi

Silahlar ile müzikholün önüne gelen kimseler bağırmaya başladı ve çalışanlara pompalı tüfek ve silahlar ile ateş açtılar. Bu esnada isminin Volkan T. olduğu öğrenilen ve müzikholde çalışan güvenlik görevlisi de ağır şekilde yaralandı. Çevredeki silah seslerini duyan mahalle sakinleri tarafından polise haber verildi. İhbar üzerine ise olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Müzikhol çalışanları ise yaralanan çalışma arkadaşı Volkan T.’yi yakındaki hastaneye kaldırdılar. Ancak hastanede yapılan müdahalelere rağmen güvenlik görevlisi kurtarılamadı ve yaşamını kaybetti. Olay yerine gelen polis ise detaylı inceleme başlattı ve faillerin yakalanması için çalışma sürdürüyor.