Yabancı uyruklu kadının sır dolu ölümü

Yabancı uyruklu kadının sır dolu ölümü

İstanbul Fatih’te 4 katlı bir apartmanın merdivenlerinde 20 yaşında Kanadalı N.S.’nin cesedi bulundu. Polis ekipleri talihsiz kadınla aynı evde yaşayan ve ismi öğrenilmeyen yabancı uyruklu erkek arkadaşını ve yanında bulunan 2 kişiyi de göz altına aldılar.

Apartman Merdiveninde Ölü Bulundu
İstanbul Fatih’te meydana gelen olayda Kanada vatandaşı olan 20 yaşındaki bir genç kadın yaşamını kaybetti. Olay, Fatih’te Molla Gürani Mahallesi’nde bu sabah saat 05.30 sıralarında oldu. Edinilmiş bilgilere göre Şakrar Sokak’ta bulunan 4 katlı bir apartmanın üçüncü katının merdivenlerinde hareketsiz bir şekilde yatmakta olan bir genç kadın görüldü. Tepki vermeyen kadının durumunu gören bina sakinleri durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine zaman geçmeden intikal eden sağlık ekipleri ise ilk yapılan müdahalenin ardından kadının yaşamını kaybettiğini tespit ettiler.

 

Güvenlik güçleri ise sokakta çeşitli önlemler aldılar. Aynı zamanda binada ve genç kadının yaşadığı yer olduğu tespit edilen binanın üçüncü katındaki dairede de olay yeri incelemesi yapıldı. Polis ekipleri tarafından yapılan inceleme kapsamında, yaşamını kaybetmiş genç kadının 20 yaşında Kanadalı N.S. olduğu belirlendi. Bunun yanında güvenlik güçleri, genç kadınla aynı evde yaşayan ve ismi öğrenilmeyen Cezayir uyruklu erkek arkadaşı ile birlikte bulunduğu 2 kişiyi de sorgularını almak üzere polis merkezine götürdüler.

 

“Bağırış Çağırış Sesleri Oldu”
Genç kadının ölümüyle ilgili ise aynı apartmanda yaşayan bina sakinleri açıklamalarda bulundu. Alt komşuları olan bina sakini; “oradakilerle kalıyordu. Dün akşam da bağırış çağırış sesleri oldu. Sonra ne olduğunu bilmiyorum. Polisler geldi, onları görünce yukarıya çıkmadım. Sadece geceleyin sesleri duydum. Daha önce de zaten gürültü yapıyorlardı. Bağırış çağırış hiç eksik değildi. Ama çok üzüldüm. Çok gençlerdi. Kızı hep görürdüm, 21 ya da 22 yaşında bir kızdı,” dedi.