Yanlış park için uyarı yapan otobüs sürücüsü darp edildi

Yanlış park için uyarı yapan otobüs sürücüsü darp edildi

Adana’da özel halk otobüsü şoförü, seyir esnasında aracını yanlış park ettiği sürücüyü uyardığı gerekçesiyle darp edildi. Sürücü ve oğulları tarafından dövülen Bilgiç’in zor anları ise otobüste bulunan kameraya yansıdı.

Yanlış Park Uyarısı Kavga Çıkardı
Adana’da yaşanan olay, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. 15 Eylül tarihinde seyir halindeyken yol kenarına yanlış ve hatalı şekilde park ettiği için trafiğin yavaşlamasına neden olan sürücü, halk otobüsü şoförü Kemal Bilgiç tarafından uyarıldı. Bu esnada ise uyarı kısa sürede tartışmaya dönüştü ve sürücü ile oğulları Bilgiç’e saldırdılar. Bilgiç, saldırının şiddeti nedeniyle otobüse geri binmek istedi ancak kavgadan kurtulamadı. O esnada saldırganlardan birisi Bilgiç’in karnını ısırdı. Canı yanan ve yaralanan Bilgiç ise hastanede tedavi gördükten sonra darp raporu aldı ve saldırganlardan şikayetçi oldu.

 

Olay sonrasında basına açıklamalarda bulunan Bilgiç, yaşanan olaydan dolayı üzüldüğünü ve “böyle bir şey için insana ölümüne şiddet uygulanır mı? Yapanlardan şikayetçiyim” şeklinde konuştu. Bilgiç’in saldırıya uğradığı anlar ise otobüsün güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi.

 

Aniden Saldırıya Uğradı
Otobüs kamerasına yansıyan görüntülerde, Bilgiç’in aynı anda üç kişi tarafından saldırıya uğradığı ve bu esnada da otobüsteki yolcuların kavgayı engellemeye çalıştıkları görülüyor. Bilgiç’e saldıranlardan birisinin de aynı zamanda kavganın hızını alamadığı ve otomobilin üzerine çıkarak saldırmaya devam ettiği, bir süre sonra da olay yerinden üç kişinin de ayrıldığı yine görüntülerden izleniyor.
Uzun süredir şoförlük yaptığını belirten Bilgiç ise ilk defa başına böyle bir olayın geldiğini ve küçük bir meselenin böylesi bir kavgaya dönüşmesinden ötürü şaşkın olduğunu anlattı. Saldırganlar hakkında emniyet ekipleri tarafından soruşturma yürütülüyor.