Yemeğin tuzunu az bulan eşini bıçakladı

Yemeğin tuzunu az bulan eşini bıçakladı

Bursa'da yaşayan Nazım T. ve Merve A. çifti arasında çıkan tartışma bıçaklamaya kadar gitti. İmam nikahlı eşini bıçaklayan kadın gazetecilere de gergin tavırlar sergiledi. 46 yaşındaki Nazım T. kendisini bıçaklayan 23 yaşındaki eşini polise karşı korumaya çalıştı.

Yaralı Eş: Kendi Kendimi Bıçakladım

Bursa'nın Osamngazi ilçesinde Başaran Mahallesi 5. Güzel Sokak'ta bulunan evde dün gece saat 12.00 saatlerinde akıl almaz bir olay yaşandı. 46 yaşındaki Nazım T. işten eve geldikten sonra 23 yaşındaki dini nikahlı eşi Merve A. tarafından hazırlanan yemeği yemek için sofraya oturdu. Nazım T. yemeğin tuzunu az buldu ve eşini bu konuda uyardı. Kadının bu uyarıdan hoşlanmaması ile arada tartışma başladı. Nazım T. ve Merve A. arasındaki tartışmanın büyümesi üzerine Nazım T. dini nikahlı eşinin üstüne yürümeye başladı. Merve A. ise mutfaktan aldığı meyve bıçağı ile Nazım T.'yi bıçakladı.

Dini nikahlı eşini buçaklayan Merve A. adamın yere yığılması üzerine panikledi ve polise haber verdi. Olayın yaşandığı eve sağlık ekipleri ve polisler geldi. Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan Nazım T. Bursa Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastane'de ifadesine başvurulan Nazım T. kendi kendini yanlışlıkla bıçakladığını iddia etti. Nazım T. dini nikahlı eşinin yaptığını gizlemeye çalışsa da Merve A. polise itirafta bulundu ve kocasını kendisinin bıçakladığını söyledi.

Eşini Bıçaklayan Kadın Basın Mensuplarını Da Tersledi

Bursa Şehir Hastanesi'nde tedavi gören Nazım T.'nin durumu iyiye giderken, kendisini bıçaklayan dini nikahlı eşi Merve A. ise gözaltına alındı. Gözaltına alınırken fotoğrafları çekilen kadın sorulan sorulara ise ters cevaplar verdi. Basın mensuplarının "Eşinizi neden bıçakladınız" şeklindeki sorusuna "Se sor diye bıçakladım" cevabını veren kadının sinirli tepkileri dikkat çekti.