A Milli Futbol Takımı programı belirlendi

A Milli Futbol Takımı programı belirlendi

A Milli Futbol Takımı programı belli oldu. Hazırlık maçı kapsamında Almanya, UEFA Uluslar Ligi’nde ise Rusya ve Sırbistan ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımı buna göre yarından itibaren toplanmaya başlayacak.

Milli Takımın Programı Belli Oldu
Türkiye Futbol Federasyonu TFF tarafından yapılan açıklamada, Türkiye’nin yakında oynayacağı maçlar için kadroya davet edilmiş futbolcular, yarından itibaren Riva’da bulunan TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanmaya başlayacaklar.

 

Buna göre milli takım, ilk önce Almanya ile oynayacağı özel karşılaşma kapsamında 6 Ekim günü Türk Hava Yolları’na ait olan uçak ile Köln’e gidecek. A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve yanında aday kadrodan bir futbolcu, aynı gün Türkiye saat ile 20.30’da Köln Stadı’nda basın toplantısı yapacaklar. Ay yıldızlı ekip Almanya maçı öncesinde son çalışmasını ise yine bu statta Türkiye saati ile 21.00’de yapacak. Almanya – Türkiye mücadelesi ise 7 Ekim Çarşamba günü Türkiye saati ile 21.00’de oynanacak.

 

UEFA Uluslar Ligi’ne Hazırlık
A Milli futbol takımı, Almanya ile oynayacağı hazırlık maçının ardından hazırlıklarına Almanya’da devam edecek. Milli takım, Rusya ile deplasmanda oynayacakları müsabaka için ise 10 Ekim’de Moskova’ya gidecekler. Şenol Güneş ve yanında bulunacak bir milli futbolcu burada aynı gün Türkiye saat ile 19.30’da karşılaşmanın yapılacağı Dinamo Merkez Stadı’nda basın toplantısı yapacaklar. A milli takım, Rusya maçı öncesin de son provasını Türkiye saati ile 20.00’de bu statta yapacak. Rusya – Türkiye maşı ise 11 Ekim Pazar günü Türkiye saati ile 21.45’te yapılacak.

 

Rusya karşılaşması sonrası ise İstanbul’a dönecek takım, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Tesislerinde Sırbistan maçı için hazırlık yapacaklar. 14 Ekim Çarşamba günü saat 21.45’te Türkiye – Sırbistan maçı oynanacak.