Ali Koç ve Emre Belözoğlu Vedat'a veda etti

Ali Koç ve Emre Belözoğlu Vedat'a veda etti

Geçtiğimiz günlerde İtalya’nın Lazio Kulübüne transfer olan Kosovalı ünlü golcü Vedat Muriqi için Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Emre Belözoğlu tarafından veda töreni düzenlendi.

Veda İçin Bir Araya Geldiler
Fenerbahçe’de başarılı oyunu ile dikkat çeken Vedat Muriqi, geçtiğimiz günlerde İtalya Serie A ligi takımlarından Lazio’ya transfer oldu. Transfer işlemlerini tamamladıktan sonra tekrar İstanbul’a vedalaşmak için dönen oyuncu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Emre Belözoğlu ile buluştu.

 

Buluşma esnasında ünlü golcü için veda konuşması yapan Koç, tüm taraftardan sevgi getirdiğini söyleyerek “yeni sezon hem Türk futbolu hem de camiamız için hayırlı uğurlu, sakatlıktan uzak, centilmence maçların olacağı ve bununla birlikte şampiyonlukla sonuçlanması için dua ediyoruz. Elbette yeni sezona başlarken içimiz biraz buruk. Vedat kardeşimiz bizlerden ayrılıyor. 1 senedir burada olmasına karşılık kendisini çok sevdirdi, taraftar kendisinden büyük mutluluk duydu. Fenerbahçe için de elinden gelen her şeyi yaptı. Vedat’ın yerini doldurmak çok zor olacak. Vedat günümüze değin her sene üstüne koyduğu gibi önümüzdeki sezon da İtalya’da üstüne koyara yoluna devam edecektir. Allah yar ve yardımcısı olsun. Fenerbahçe camiası adına kendisine teşekkür ediyorum,” dedi.

 

“Kalbim Sizlerle”
Buluşmada Muriqi de açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu konuşmasında “bu kulübün formasını bana tattırdığınız için, bu onuru, bu şerefi bana layık gördüğünüz için hepinize teşekkür ediyorum. Yeni bir maceraya atılıyorum. Destekçim olacağınızdan hiçbir şüphem yok. Kalbim her zaman sizlerle. Bu sezon da yolun sonu umarım şampiyonluk olur. Hepinizi çok seviyorum, görüşmek üzere,” şeklinde konuştu. Aynı zamanda takım arkadaşı Emre Belözoğlu da kendisine teşekkür ederek vedalaştı.