Fatih Terim: " Ben Galatasaray'ı terk etmedim, oyunu terk ettim"

Fatih Terim: " Ben Galatasaray'ı terk etmedim, oyunu terk ettim"

Süper Lig'in 4. haftasında galatasaray Kasımpaşa ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Galatasaray'ın 1-0 mağlup olduğu maçın uzatma dakikalarında Fatih Terim'im sinirlenerek soyunma odasına gitmesi ise tartışma yarattı.

Galatasaray Kasımpaşa Müsabakası Sonrası Basın Toplantısı Yapıldı
Galatasaray'ın Kasımpaşa ile deplasmanda oynadığı ve 1-0mağlup olduğu müsabakadan sonra basın toplantısı düzenlendi. Fatih Terim basın toplantısında mağlubiyet durumu ve transfer süreci ile ilgili konuştu.

 

Fatih Terim basın toplantısında takımın fiziki yorgunluğunun ağır bastığından bahsetti. Bazı oyuncularının toplarlandığını ama bazı oyuncularda fiziksel düşüş olduğunu belirten Fatih Terim Kasımpaşa'yı da kutladı.

 

Süper Lig'in 4. hafasında oynanan maç ile ilgili Fatih Terim ilk 3 haftaya baktığında sonuca çok şaşırmadığını söyleyerek bu yenilgiyi telafi edeceklerini belirtti. Süper Lig maratonunun uzun bir süreç olduğunun altını çizen teknik direktör ikinci yarıyı baskın oynadıklarının da altını çizdi.

 

Fatih Terim maçın uzatma dakikalarında sahayı terketmesi ile ilgili sorulan soruları da yanıtladı. Takımı, sahayı ya da Galatasaray'ı bırakmadığını belirten teknik direktör sadece maçı bıraktığını da sözlerine ekledi.

 

Yeni Transfer Olmayacağını Açıkladı
Yeni transfer sürecinin bitmesine çok az kala yapılan basın açıklamasında Fatih Terim yeni transfer yapılmayacağını söyledi. Mevcut kadro ile ocak ayına kadar takımın nasıl daha iyi olacağı ile ilgili çalışacaklarını, çözümün yeni transfer olmadığını belirten Fatih Terim bu konuların daha uzun konuşulması gerektiğini ve milli takım arasında yapılacak röportajda daha ayrıntılı konuşmak istediğini de belirtti.