Mehmet Özdilek Galatasaray maçı ile ilgili açıklamalar yaptı

Mehmet Özdilek Galatasaray maçı ile ilgili açıklamalar yaptı

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek Galatasaray maçı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Özdilek Galatasaray Maçını Değerlendirdi

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek yaklaşan Galatasaray maçını değerlendirdi. Süper Lig’in 6’ncı haftasında oynanacak olan Erzurumspor – Galatasaray maçına yönelik açıklamalarda bulunan Özdilek, maç için gerekli hazırlıkları yaptıklarını ifade etti. Mehmet Özdilek yönetiminde hazırlıklarına devam eden takımda da morallerin yüksek olduğu görüldü. Kalecilerin ayrı olarak çalıştıkları antrenmanlarda sakatlığı devam eden Oltan Karakullukçu ise düz koşu yaptı.

Sakatlığı nedeniyle Oltan, Kaan ve Ömer Şişmanoğlu’nun forma giyemeyecekleri mücadele ile açıklamalar yapan Mehmet Özdilek ise “milli takım arasından sonra geri dönüş yapamadık. Geçen hafta maç oynamadık. Rakibimizdeki oyuncuların koronavirüs olmaları nedeniyle maçımız iptal oldu. Milli takım arası sonrası başlamak genelde takımlar için oldukça zordur. Geçen hafta bu zorluğu pek çok takımdan gördüm. Biz de kendi aramızda oynayarak bu haftayı değerlendirme imkânı bulduk,” dedi.

 

“Geri Adım Atmayacağız”

Özdilek ayrıca zorlu geçecek Galatasaray maçı hakkında da yorumda bulundu: “Onlar da sıkıntılı bir süreç içindeler. Bu yüzden bu hafta bıraktığımız yerden devam etmek istiyoruz. Geriye kalan 4 haftalık periyot kapsamında saha içi oyun anlayışımızın, iştahımızın, coşkumuzun üstüne ekleyerek devam etmek istiyoruz. İki takım için de kolay bir maç olmayacak. Ufak eksikliklerimiz var. Kaan, Oltan ve Ömer bu hafta forma giyemeyecekler. Donald’ın da ufak bir sorunu var, maç gününe kadar ona bakacağız. Var olan oyuncular ile maça hazırız. Hedefimize yavaş yürüyeceğiz ancak asla geri adım atmayacağız. Bu mücadelenin içinde güçlü bir Erzurumspor olarak ligin başından sonuna kadar olması gerektiği şekilde mücadele vereceğiz. Oyuncularımızın fiziksel ve zihinsel olarak durumları çok iyi. Onlara güven duyuyoruz. Onlara güven duymaktan hiçbir zaman geri adım atmadık, atmayacağız. Futbol seyir zevkinin yüksek olacağı, mücadelenin de zorlu geçeceği bir karşılaşma yapılacak. Amacımız kazanarak yolumuza devam etmek ve sadece bunun için çalışıyoruz,” dedi.