En uygun fiyata alınacak 5 elektrikli scooter modeli

En uygun fiyata alınacak 5 elektrikli scooter modeli

Özellikle son dönemlerde koronavirüs salgını yüzünden toplu taşıma kullanmak istemeyenler şehir içi ulaşımları için elektrikli scooter modellerine rağbet ediyorlar.

Dynamic Xride E

En ucuz elektrikli scooter modellerinin başında gelen ürün, teknik özellikleri ile başlangıç seviyesindeki kullanıcılara hitap ediyor. Her ne kadar daha gelişmiş özelliklere sahip scooterlar bulunuyor olsa da günlük yaşamdaki ulaşım ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak özellikler taşıyor. Motor gücünün 150 watt olduğu model, tek şarj halinde 10 kilometre yol gidebiliyor. Saatte ise en fazla 15 kilometre hıza ulaşıyor. Sadece 9 kilometre ağırlığında olduğu için de rahatlıkla taşınabiliyor.

Xiaomi Mi Essential

Uygun fiyatı ile öne çıkan model, 5100 Mah batarya kapasitesi ile öne çıkıyor. Motor gücü ise 250 watt. Saatte 20 kilometre hıza çıkabiliyor. 12 kilogram ağırlığa sahip olan model, katlanabilir olduğu için de araç içinde kullanmaya da uygun özellikler gösteriyor. Aynı zamanda üzerindeki ekrandan kalan pil ömrü gibi özellikleri öğrenebiliyorsunuz.

Citymate Gold

Fiyat olarak orta giriş seviyesine sahip olan model, iyi özellikleri ile dikkat çekiyor. Batarya konusunda 7800 Mah kapasiteye sahip olan model 350watt gücü ile öne çıkıyor. Tek şarj halinde 25 kilometre yol yapıyor ve aynı zamanda saatte 25 kilometre hıza da ulaşıyor. 12 kilogram ağırlığında ve katlanabilir olması da tercih edilmesine neden oluyor.

Xiaomi Mijia M365

18650 Mah batarya kapasitesi ile öne çıkan modelin motor gücü 250 watt gücünde. Tek şarj ile 30 kilometre yol gidebiliyor ve tasarruf modunda saatte 18 kilometre yapıyor. Katlanabilir yapıda olması ise kolay taşınmasına neden oluyor.

Xiaomi Mijia M365 Pro

Listenin sonunda ise tek şarj ile 45 kilometre yol gidebilen ve 12800 Mah kapasiteye sahip olan Xiaomi Mijia M365 Pro geliyor. Saatte ise 25 kilometre hız yapabiliyor ve 300 watt motor gücü ile güçlü bir performans sergiliyor.