Turkcell, Vodafone, Türk Telekom EBA TV ücretsiz internet başvurusu nasıl yapılır?

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom EBA TV ücretsiz internet başvurusu nasıl yapılır?

Tüm operatörler EBA TV ücretsiz internet paketi başvuruları devam ediyor. Salgın yüzünden uzaktan eğitime tamamen geçme kararı alınmasının ardından servis sağlayıcılarından ücretsiz internet desteği verilmeye devam ediyor.

Türk Telekom EBA TV Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom EBA TV ücretsiz internet kampanyası dahilinde abonelere 8 GB internet sunuluyor. EBA TV’den tüm ders alan kayıtlı öğrenciler için sunulan bu kampanyaya katılım için kısa mesaj göndermek yeterli oluyor. Kampanaya katılım sağlamak için kısa mesaj ekranına EBA yazarak 5555’e gönderilmesi gerekiyor. Kampanya iptali yapmak için ise IPTAL EBA yazarak yine 5555’e göndermek yeterli oluyor. Kalan EBA TV internet paketi hakkını sorgulamak için ise KALAN yazarak 5555’e, faturasız hatlar için ise KALAN EBA yazarak 5555’e SMS göndermek gerekiyor. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yararlandığı bu kampanyadaki internet hakları aylık olarak tanımlanıyor.

Vodafone EBA TV Ücretsiz İnternet Kampanyası

Tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri için Vodafone EBA TV ücretsiz internet olarak sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak için ise herhangi bir kayıt işlemi yapılmasına gerek bulunmuyor. Vodafone aboneliği üzerinden EBA TV yayınlarının izlenmesi esnasında 6 GB bedava internet tanınıyor ve bu sayede EBA internet sitesinden ya da mobil uygulamasından yapılan yayınlar bu kota üzerinden ücretsiz şekilde izlenebiliyor. Tüm kurumsal ve bireysel hat sahiplerine sunulan bu olanak sayesinde EBA TV daha kolay bir şekilde izlenebiliyor.

Turkcell EBA TV Ücretsiz İnternet Kampanyası

Turkcell EBA TV ücretsiz internet kampanyası kapsamında 6 GB internet sağlamaktadır. Bu internetten yararlanmak için ise Turkcell’in aboneleri için sunduğu BİP uygulamasının kullanılması gerekmektedir. BİP uygulaması içerisinde yer alan EBA kanalının takip edilmesi sonucunda aylık olarak 6 GB internet sunulmaktadır. Tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yararlandığı bu yöntem için BİP uygulamasına giriş yapılmalıdır. Daha sonra ana sayfa altında bulunan keşfet bağlantısı seçilmelidir. Üst kısımda bulunan arama kısmına EBA TV izle yazılarak arama yapılmalıdır ve çıkan sonuçlardan EBA’yı seçerek kanala giriş yaparak EBA TV’yi 6 GB internet paketini aktif hale getirerek izleyebilirsiniz.