2021 Bahar Sezonu Popüler Oje Renkleri

2021 Bahar Sezonu Popüler Oje Renkleri

Oje, kadınların en önemli makyaj malzemeleri arasında yer alır. Kıyafetleri ile uyumlu oje seçmekte zorlanan kadınlar için 2021 bahar aylarının trend olan oje renklerini listeledik.

Bahar sezonun en trend oje renklerini 2021 yılında sizlerle. Baharın gelmesiyle havaların ısınmasıyla ağaçların çiçeklenmesiyle hepimizin yeniden filizlenmesine sebep oldu. Yeniden giyinmek, modaya uymak, tarz giyinmek en iyi zamanı oldu. Canlanan bahar ile birlikte sezonun en trend ojeleri vazgeçilmez arasında oldu. Hanımlar için bakımlı olmanın başında ojelerin kullanması geliyor. Her daim kadınların üşenmeden giyeceğiniz kombine uyumlu olması için farklı farklı oje tercih edilip kullanılmaktadır.  Kadınların tırnaklarını her gün farklı renklerle oje kullanması için baharın en trend yollarını merak ediyorlar doğal olarak. İşte hep birlikte göz öğrenelim:

Canlı Mercan                                            

Binlerce oje rengi ne kadar çok olursa da faklı tonlarıyla gözlerimizi kamaştıran ojelerden biri de canlı mercan rengidir. Baharın çiçek ya da doğa tonları dönemin favorileridir. Modayı yakından takip eden kadınlar mercan rengini ofis de giyeceğiniz kombinle,  en güzel ve uyumlu lacivert elbiselerinizle bütünleyebilirsiniz.

Lila

Lila rengi bahar mevsiminin en trend ojelerinden biridir. Cool rengi olarak bilinir. Ojenin içinde bulunan ışıltıyla ellerinizi daha şık ve zarif görünmesini sağlayacaktır. Buz lila ojesini  daha farklı canlı bir tonla uydurabilirsiniz. Oje rengini Golden Rose markasından 75 numaralı olarak satılmaktadır.

Yanık Nude

Yanık Nude oje rengi, dikkat çekmeyen daha çok sade ve zarif kadınların tercih ettiği bir renktir. Sezonun modası bu bahar ayın da yanık nüde olacak. Her zaman ve her daim kullanabileceğiniz renk olacaktır. Dünyaca bilinen Tom Ford adlı markasını ojesini sürdüğünüzde asetonla silmek istemeyecek kadar çok sevecekseniz.

Denim Mavisi

Denim mavisi oje rengi, daha şık ve spor tarzı tercih edenler için uygun bir renktir. Bahar aylarında daha asil ve cesur görünen hanımlar için denim mavisi tam onlara göredir. Koyu tonlarından vazgeçmeyen kadınlar ideal ve kendini hayran bırakacak kadar güzel görünüme sahip olan ton yani denim mavisini kesinlikle denemelisiniz.