2021 popüler ruj renkleri

2021 popüler ruj renkleri

Bu içeriğimiz de 2021 yılının trend ruj renklerini bir araya getirdik. Bu yılın popüler renkleri neler, bahar mevsimin de hangi renk rujlar tercih edilmeli.

2021 En Trend Bahar Rujları?

2021 en trend rujları her baharı veya kışı ayrı rujlarla temsil ediyor.  Bu bahar aylarında en iyi trend rujları değerlendirdik. Kadınların olmazsa olmazları makyaj malzemeleridir. Rimel ve ruj bunların en önemlisidir. Nereye çıkarsak çıkalım unutmamamız gereken makyaj ürünlerden biri de ruj. Aynada kendimize baktığımızda en dikkat çeken şeylerden biriside rujun olmamasıdır. Her daim kendimizi güzel hissetmemizi sağlayan her kadının mutlaka çantasında bulunan bir ürün haline gelmiştir. Kadınlarda ki ruj aşkı hiçbir zaman bitmez. Kaç yıl önce aldığımız rujları bile atmaya kıyamıyoruz bitene kadar kullanamaya devam ederiz. Baharın gelmesiyle tamamen ısınan havanın tadında bir ruj sürmek canlı renklerle dolaşmak herkesin hayalisi oldu. Şimdi hep birlikte hangi renkler ve rujlar 2021 yılın trendi arasında öğrenelim. İşte rujlar:

Dört Mevsim Kırmızı

Dört mevsim kırmızı ruju her yıl birinciliği kimseye bırakmadan ve diğer renklere göre en favori renk olmuştur. Ne giyilirse giyinsin kırmızı ruju her daim kullanan kadınlar herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Soft Renkler

Soft renkler bahar ayına hava katacak sizleri cool gösterecek bir renk olmuştur. Giyineceğiniz şıkır elbiselerle bu renk sizi büyületecektir.  Sizi havalı gösterecektir.

Bahar Moru

Bahar moru kombininizi daha iddialı ve tarzınıza uygun sürmenizi sağlayacak bir renktir. Giyim modası için baş tacı olarak değerlendirebilirsiniz.

Nude Tonları

Nude tonları ruju her şekilde sizlerin önüne çıkacak canlı renklerden biridir. Nude tonları makyajın en son ve önemli gözdesi haline gelmiştir. Nude tonlarını kullanan kadınlar hem makyajını ön planda gösteriyor hem de doğallığı en mükemmel tonu olarak bilinmektedir.

Pembenin En Canlısı Fuşya                    

Pembenin canlısı fuşya ruju bahar aylarında kombinlerinize yakışacak ve renginin parlaklığıyla dudaklarınıza yakışacaktır. Uyumlu olacağı renkler ise gri, turkuaz, limon yeşili, siyah veya beyaz renkler olarak sıralayabiliriz. Ama tercih sizin.

1 Yorum