2021 yılı kış sezonu en popüler saç renkleri neler?

2021 yılı kış sezonu en popüler saç renkleri neler?

2021 kış sezonu saç renkleri kış aylarının gelmesi ile birlikte pek çok kimse tarafından merak ediliyor. Günümüz moda akımları tarafından belirlenen popüler saç renkleri sayesinde kışa uyum gösterebilir ve şıklığınızı daha fazla arttırabilirsiniz.

2021 Popüler Kış Mevsimi Renkleri

2021 kış mevsimi saç renkleri kış mevsiminin yaklaşması ile önem taşıyor. Genelde bu yıl da kış mevsiminde koyu tonlar tercih ediliyor çünkü kış aylarında koyu tonların bakımı çok daha kolay yapılıyor. Ancak bunun yanında daha açık saç rengi tercih etmek isteyenlere krem sarısı gibi renkler de kendisine yer buluyor.

Parlak Kehribar Saç Rengi

Kış sezonu saç renkleri arasında parlak kehribar rengi öne çıkıyor. Kahve, karamel ve sarı tonlarından oluşan bu renk, her cilde uyum sağladığı için oldukça popüler şekilde tercih ediliyor. Her cilde ayrı bir çekicilik katan saç rengi, özellikle cildin genç olduğu durumlarda cilt ile saç uyumunu harika bir şekilde sağlayarak düz saç modellerine son derece uyumluluk gösteriyor. Kış mevsiminde saç renkleri arasında öne çıkan model, hem kısa hem de uzun saçlar için tercih edilebiliyor.

Double Espresso

İsmini kahveden alan bu saç rengi, geçen sezon en çok tercih edilen saç renkleri arasında kendisine yer bulabilmişti. Özellikle kış aylarında açık renklerin bakımları zor olduğu için koyu renkleri tercih etmek çok daha kolaylık sağlıyor. Bu bakımdan koyu kış renkleri tercih edildiğinde kahvenin en yoğun ve koyu hali olan espresso renklerinin tercih edilmesi şıklığınıza özel bir dokunuş yapmaya yardımcı olacaktır. Özellikle dünyaca ünlü model Bella Hadid de bu rengi tercih ederek rengin daha geniş kesimler tarafından tanınmasını sağladı.

Krem Sarı

Her ne kadar açık saç renkleri bahar ve yaz aylarında tercih ediliyor olsa da koyu renkleri sevmeyenler için krem sarı saç rengi kış aylarında önemli bir alternatif olarak öne çıkıyor. Özellikle daha genç gözükmek isteyenler için son derece etkili bir renk tonu olan krem satı, gözlerin daha çok öne çıkmasını sağlarken, bir taraftan da cildin parlak gözükmesine neden oluyor.