Alina Boz'dan koronavirüs açıklaması

Alina Boz'dan koronavirüs açıklaması

Tüm dünyaya yayılan koronavirüs, özellikle son dönemlerde ünlü isimlerin de salgından etkilenmesine neden oluyor. Koronavirüs olan ünlüler arasında geçen günlerde katılan Alina Boz, durumu ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Sette Virüs Kaptılar

Merakla takip edilen gençlik dizisi olan Aşk 101’in çekimleri sırasında koronavirüse yakalanan Alina Boz durumu ile ilgili sosyal medya hesapları üzerinden açıklamalarda bulundu. Kendisi ile birlikte dizi arkadaşları olan Kubilay Aka ve İpek Filiz Yazıcı da koronavirüse yakalandılar. Bu yüzden başrol oyuncularının sonuçlarının pozitif çıkması yüzünden dizinin çekimlerine de ara verilmek zorunda kalındı.

Genç oyuncu Kubilay Aka, kişisel sosyal medya hesabından takipçilerini bilgilendirmek için yaptığı paylaşımda olaya esprili bir şekilde yaklaşmayı tercih etti. “Sorun yok, bu virüs kime bulaştığını bilmiyor,” açıklamasında bulundu. Alina Boz ise yaptığı paylaşımda sağlık durumu genel hali üzerinde açıklamalarına devam etti. Güzel oyuncu “sette yapılmış olağan kontroller esnasında koronavirüs test sonucum pozitif çıktı. Genel sağlık durumun gayet iyi ve tedavi sürecim de evde devam ediyor. Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum,” dedi.

Ünlü İsimler Virüse Yakalanıyor

Öte yandan koronavirüse yakalanan ünlülerin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Alacakaranlık serisinin Edward’ı olarak bilinen Robert Pattinson’un da geçen günlerde virüse yakalandığı öğrenilmişti. 34 yaşındaki oyuncu kısa zaman sonra yeni çekilen Batman filmi ile izleyicileri ile buluşmayı amaçlıyordu. Ancak oyuncunun test sonucunun pozitif çıkması üzerine Batman filminin çekimlerine de ara verildi.

Hollywood’un en çok kazanan oyuncuları arasında yer alan Dwayne Johnson’ın da geçtiğimiz günlerde ailesi ile birlikte virüse yakalandığı açıklanmıştı. Eşi ve iki çocuğunun da virüs kaptığını belirten Johnson durumu, “bu zamana kadar yaşadığım en zor şey,” diye nitelemişti.