Belçikalı ünlü model Anthonia Rochus erkek arkadaşından gördüğü şiddeti fotoğrafla belgeledi

Belçikalı ünlü model Anthonia Rochus erkek arkadaşından gördüğü şiddeti fotoğrafla belgeledi

Belçika'nın Lier kantinde yaşayan ünlü model Anthonia Rochus geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eski erkek arkadaşından şiddet gördüğünü açıkladı. Belçikalı güzel modelin yaptığı paylaşım sonrası yaşadığı olay tepki topladı.

Rüya Gibi Başlamıştı

Belçikalı güzel model Anthonia Rochus geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesanından eski erkek arkadaşının kendisine şiddet uyguladığını ve tacizde bulunduğunu açıkladı. Ünlü model bu açıklamasını şiddetin günü gününe çekilmiş fotoğrafları ile kanıtladı. Belçikalı güzel model hikayesini anlatmaya " Her şeyin başladığı yerde her şeyin bittiği yerde" sözlerini sosyal medya hesabından paylaşarak başladı. Şiddet gördüğü 18 aylık ilişkisi biten model yaşadıklarını takipçileri ile paylaştı.

Anthonia Rochus eski erkek arkadaşı ile tatilde tanıştığını söyledi. 2 yıl önce tatilde tanıştığını ve ilk görüşte aşık olduğunu söyleyen güzel model her şeyin rüya gibi başladığını ve çok mutlu olduğunu anlattı. Kısa süre içinde beraber yaşamaya başladıklarını anlatan Belçikalı model ilerleyen dönemde işlerin değiştiğini ve erkek arkadaşından şiddet görmeye başladığını açıkladı. 18 ay boyunca şiddet gören Belçikalı model Anthonia Rochus son çare olarak polise gittiğini ifade etti.

Hikayesini Anlatacak Cesareti Topladı

Sosyal medya hesabı üzerinden erkek arkadaşından gördüğü şiddeti paylaşan Belçikalı model 18 aylık ilşkisi boyunca 20 defadan fazla şiddet gördüğünü ve son çare olarak polise gittiğini söyledi. Polis Anthonia Rochus'un şikayeti üzerine soruşturma başlattı.

Şiddet gördüğünü kanıtlayan fotoğrafları paylaşan ve yaşadığı süreci sosyal medya üzerinden anlatan güzel model hikayemi anlatacak cesareti ancak bulabildiğini de sözlerine ekledi. Belçikalı modelin yaptığı paylaşımdan sonra sosyal medyadan destek mesajları ve yorumlar da gecikmedi. Sevenleri güzel modele destek oldular.