Beren Saat, eşi Kenan Doğulu hakkında konuştu

Beren Saat, eşi Kenan Doğulu hakkında konuştu

Eşi Kenan Doğulu ile zor günler geçiren ünlü oyuncu Beren Saat açıklamalarda bulundu. Saat’in yaptığı açıklamalarda “her bir araya gelip evimize girdiğimizde yeniden sevgili hissettiğimiz için kopamadık,” ifadelerini kullandı.

Eşi Hakkında Açıklamalarda Bulundu
Altı yıldır şarkıcı Kenan Doğulu ile evli olan Beren Saat, bir dergiye verdiği röportajda ilişkisi hakkında açıklamalarda bulundu. Beren Saat son zamanlarda eşi ile ilgili yaşadıklarına değindi. “Son zamanlarda, aşkın yaşanma şekli ve hızı da değişti,” diyen Saat “sosyal medya aslında aşkın yaşanma biçimine format attı,” dedi.

 

Açıklamalarına “sanırım kişisel olarak da aşk tanımını bundan önce yaptığımız için birbirimize yakın hissettik,” şeklinde devam eden ünlü oyuncu aynı zamanda “iki ünlü insan için uzun bir zaman bizim ilişkimiz aslında. Etrafta ya da dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böylece yıllarca sürdü,” dedi. Eşiyle birlikte gelecek projelerinden de Saat “Kenan ile elektronik ve deneysel dans şarkıları yaptık. Şarkıları videoları ile birlikte 2021 yılında yayınlayacağım. Hem oynayıp hem de yöneteceğim. Bunlar bazı anılarımın kısa filmleri gibi olacak,” şeklinde bahsetti.

 

“Bihter Her Zaman Benimle”
İzlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizinse canlandırdığı Bihter karakteri ile geniş kesimler tarafından tanınan Beren Saat o dönemlere yönelik de açıklamalar yaptı. “Canlandırdığımda 25 yaşındaydım. Esasında Bihter ile beraber içimdeki kadını keşfettim. Bir roman karakteri de olduğu için zaten güçlüydü. Bütün karakterlerde yeni keşiflerim olduğu için hepsi benim bilincimin içinde açık kalmış uygulamalar olarak benimle birlikte yaşamaya devam ediyorlar.”
Canlandırdığı rol ile “Bihter bir bakıma benimle beraber yani, sevenlerinin içi rahat olsun,” diyen Saat, böylece dizinin hâlâ takipçisi olan sevenlerine de özel bir mesaj göndermiş oldu.