Bikinili görüntüleri paylaşan Tuğba Ekinci meydan okudu

Bikinili görüntüleri paylaşan Tuğba Ekinci meydan okudu

Tuğba Ekinci, son yaptığı paylaşım ile birlikte yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son olarak bikinili videosunu paylaşan şarkıcı, yaptığı paylaşımda “bu ülkeye daha iyisi gelmeyecek” şeklinde meydan okuyucu açıklama yaptı.

Meydan Okudu

Uzunca bir süredir sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken Tuğba Ekinci, yine son paylaşımı ile sosyal medyanın gündemi oldu. Bikinili videosunu paylaşan Ekinci, yaptığı paylaşıma “bu ülkeye daha iyisi gelmeyecek, var mı daha iyi iyisi? Daha iyisi varsa gösterin,” diyerek meydan okudu. Daha önce de sosyal medyadan yedikleri yemekleri paylaşanlara kızan Ekinci “her anınızı paylaşıyorsunuz tamam ama şu yemek sofranızı atmanız hoş değil. Resmen görgüsüzlük, yiyen var yiyemeyen var,” diyerek tepki göstermişti. Fakat bu paylaşımından dört saat sonra mangal eti paylaşarak takipçilerini şaşırtmıştı.

Daha önce de bikinili fotoğraflarını ve videolarını paylaşan Ekinci, dünyaca ünlü top model Brezilya’lı Andriana Lima’ya da meydan okumuş ve ona kalçasını göstererek, kendisinin daha güzel olduğunu iddia etmişti.

Tuğba Ekinci Kimdir?

Tuğba Ekinci, 1977 yılında Kars’ta doğmuştur. Ailesinin işi nedeniyle İstanbul’a taşınan Ekinci, Pendik Lisesi mezunudur. Annesi hemşire ve babası da İTÜ mezunu olarak inşaat mühendisidir. Şov dünyasına girişini ünlü yönetmen Osman Sınav’ın kendisini keşfetmesi ile yapan Ekinci, çeşitli yarışma programlarında hosteslik yapmıştır. Kral TV’de VJ olarak çeşitli müzik yayınları yapmıştır. 1994’te ise güzellik yarışmasına katılmış ve ilk elemeleri geçip ilk 20 aday arasında kendisine yer bulmuştur. Ancak babasının izin vermemesi üzerine yarışmadan çekilmiştir. Erol Köse ile tanışması sonucunda ise şarkıcılık kariyerine başlamış ve Özcan Şenyaylar’dan şan dersleri almıştır.