Burak Özçivit'in saçlarına Fahriye Evcen'den yorum

Burak Özçivit'in saçlarına Fahriye Evcen'den yorum

Burak Özçivit yeni sezon hazırlıkları gereğince uzattığı saçları ile vedalaştı. Şimdiki görünümü ile birlikte yeni bir görünüme kavuşan Özçivit hakkında ise eşi Fahriye Evcen, eşinin imajıyla ilgili sosyal medyadan yorum yaptı.

Uzun Saçlarını Kesti

Başrol olarak oynadığı dizi için bir süredir uzun saçlara sahip olan Burak Özçivit, uzun saçlarıyla vedalaşma zamanının geldiğini takipçilerine sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Özçivit’in berber koltuğunda çektirdiği fotoğrafları, takipçileri tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Ancak durumun dizinin ikinci sezonu için gerekli olduğunun anlaşılmasının ardından takipçileri rahat bir nefes aldı.

Saçlarını kestirme esnasında çektiği fotoğrafı “saçlara veda, özlenen günlere doğru,” etiketiyle paylaşan Özçivit’in yeni imajı da çok kısa bir süre içerisinde bir milyona yakın beğeni aldı. Beğeni ve yorum yapanlar arasında da eşi Fahriye Evcen de bulunuyordu.

Eşi Beğendi

Saçlarını kestirdikten sonra yeni imajı hakkında Özçivit’in eşi Fahriye Evcen tarafından yapılan beğeni ve yorumda “her zaman çok iyiydi ama böyle bir başka,” ifadelerine yer verildi. Berber koltuğundan kalktıktan sonra kısa saçlı halini de takipçileri ile paylaşmaktan geri kalmayan ve takipçilerinin meraklarını gideren Özçivit’in yeni hali de takipçileri tarafından tam not aldı.

Bir süredir Kuruluş Osman dizisi ile seyirci karşısına çıkan Burak Özçivit, 1984 İstanbul doğumludur. Kazım İşmen Lisesi’nden mezun olan Özçivit, 2003 yılında güzellik yarışmasında gelecek vaat eden model seçilmiştir. Yarışma sonrasında ise ajanslar ile çalışmaya başlayarak çeşitli reklamlar, dizi ve film projelerinde yer almıştır. 2005 yılında güzellik yarışmasını kazanınca dikkatleri üzerine çeken Özçivit, bu sayede ismini daha geniş kesimlere duyurmuştur. Film ve dizi projelerinde yer almaya başladıktan sonra mankenliği bırakmış ve tamamen oyunculuğa zaman ayırmaya başlamıştır.