Çağatay Ulusoy imaj değiştirdi

Çağatay Ulusoy imaj değiştirdi

Sevenleri tarafından uzun süredir merak edilen Çağatay Ulusoy’un yeni halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Şimdilerde devam eden projesi için kilo alan Ulusoy, aynı zamanda sakallarını da uzatması sayesinde takipçilerinin şaşırmasına neden oldu.

Projesi İçin İmaj Değiştirdi

Uzun süredir magazin basınını aldığı kilolar nedeniyle meşgul eden Çağatay Ulusoy’un görünümü ile ilgili net bilgiler şimdiye kadar bilinmiyordu. Ancak yakın zamanda bir arkadaşının düğününe katılan Ulusoy, görenlerin şaşırmasına neden oldu. Her zaman kendisine özen gösteren ve fit görünümü ile dikkat çeken Ulusoy’un bu yeni hali önce şaşkınlıkla karşılanmasına rağmen kısa süre içerisinde devam etmekte olan bir proje için imajını değiştirdiği anlaşılınca takipçileri rahat nefes aldılar.

Yeni projesi hakkında da bilgiler gelmeye başlayan Ulusoy, yeni filmde temizlik görevlisi olarak çalışan bir babayı canlandıracak. Projenin içeriğine uygun olması bakımından kilo alan ve saçları ile sakallarını da uzatan Ulusoy, bu görünümü ile kameralar karşısına geçince özellikle kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yerini aldı.

Yeni Filmi İçin Aylardır Hazırlık Yapıyor

Özellikle Hakan Muhafız dizisiyle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu, bu kez yeni projesinde farklı bir karaktere yaşam verecek. Ercan Mehmet Erdem tarafından yazılan yeni film projesinde başrol olarak oynayacak olan Ulusoy, bu farklı karakteri ile izleyicilerinin karşısına geçecek. Yönetmenliğinin Can Ulukay tarafından yapıldığı film için ise Ulusoy’un aylardır hazırlık yaptığı öğrenildi.

Sinemada en son Delibal filmi ile sevenlerinin karşısına geçen genç oyuncu, ilk kez yer alacağı bir filmde aynı zamanda yapımcı ortağı olarak da görev alacak. Ulusoy’un aynı zamanda yeni imajında sadece bu film için değil, henüz proje kısmında yer alan diziler de etkili olduğu öğrenildi.