Cem Yılmaz merakla beklenen dizisi hakkında konuştu

Cem Yılmaz merakla beklenen dizisi hakkında konuştu

Cem Yılmaz, katıldığı televizyon programında merakla beklenen Erşan Kuneri dizisi hakkında konuştu. Dizi hakkında “karakterin hayatından bir kesit olacak,” sözlerini ifade eden Yılmaz, dizinin dijital platformda yayınlanacağını da açıkladı.

“Hayatından Kesit Olacak”
Az Önce Konuştum isimli televizyon programına katılan ünlü komedyen Cem Yılmaz, kendisi hakkında merak edilen sorulara yanıt verdi. Cem Yılmaz, kariyeri boyunca ilk kez bir dizide rol alacağı için özellikle merakla beklenen dizisi hakkındaki sorular üzerinde durdu. Yılmaz, dizisiyle ilgili olarak hızlı bir dizi projesi yapmak istediğini ve dizinin kendi hayatından da bir kesit olacağını ifade etti. Dizinin ayrıca 8 bölümlük olacağını da belirtti.

 

İsmi Erşan Kuneri olacak dizi için yerli bir dijital platform ile anlaşma yapıldığını ve dizinin de burada yayınlanacağını açıklayan Yılmaz sözlerine şu şekilde devam etti; “Bir projem var, Erşan Kuneri’nin yaşamından bir kesit olacak. Önümüzdeki 6 aylık sürede gerekli çalışmalara başlayacağız. Bunu bir dijital platforma yapacağım. Kişinin 1975’ten 1978’e kadar hayatından bir kesiti aktaracağız. Erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin farklı film türlerini denemesini konu edinecek. 8 bölümlük, hızlı ve komik bir dizi olacak,” dedi.
Erşan Kuneri, daha önce Yılmaz’ın GORA ve ArifV216 filmlerinde seyirci ile buluşmuştu.

 

En İyi Filmlerine Yanıt Verdi
Yılmaz ayrıca programda merak edilen diğer sorulara da yanıt verdi. “En iyi Cem Yılmaz filmi hangisi” sorusu üzerine Yılmaz “sevmediğim filmim yok, geçen hafta salgından dolayı Pek Yakında filmine denk geldim ve büyük bir mutluluk ile izledim, çok güzel bir filim. Ayrıca daha fazlası benim elimden gelmiyor. Yaklaşık 25 senedir kapalı gişe oynuyorum. Bununla ilgili hiçbir şey duymadım şu geçen zamana kadar,” sözleri ile filmlerini savundu.