Emre Aşık, boşanacağı eşi hakkında açıklamalarda bulundu

Emre Aşık, boşanacağı eşi hakkında açıklamalarda bulundu

Eski milli futbolcu olan Emre Aşık, boşanmakta olduğu eşi Yağmur Aşık hakkında son zamanlarda yapılan haberler hakkında açıklamalarda bulundu. Aşık ifadelerinde “bu evlilik tamamen bir kumpastır,” sözlerini kullandı.

Emre Aşık’ı Öldürecekti
Eski milli futbolcu Emre Aşık’ın son zamanlarda başı boşanmaya çalıştığı eşi tarafından dertte. Tehdit edildiğini iddia ederek yaptığı şikayet üzerine gözaltına alınan Yağmur Aşık hakkında son günlerde yapılan haberler hakkında açıklamalarda bulundu.

 

Eski futbolcu Emre Aşık ile çekişmeli boşanma davası aşamasında bulunan Yağmur Aşık, üç ay önce Düzce’de cezaevinden kaçan firari Erdi Sungur ile kaçarken jandarma tarafından yakalandı. Erdi Sungur, Yağmur Aşık’ın kendisini Emre Aşık’ı öldürmesi için tuttuğunu belirtti. Sungur, Yağmur Aşık’ı cinayet planını yaptığını, üstelik Emre Aşık’ın gömüleceği yer bile bakıldığını ifade etti. Sungur yaptığı itirafta “Yağmur Aşık bana Emre Aşık’ı bir depoda bağlayacağız, önünde sevişeceğiz ve sonra da iş bittikten sonra bir kurşun sıkıp öldüreceğim, dedi,” şeklinde beyanda bulundu. Ayrıca Emre Aşık’ı domuzlarla dolu bir depoya kapatarak yedireceklerini de söyleyen Sungur’un ifadesi üzerine Yağmur Aşık hakkında gözaltı kararı çıkmıştı.

 

“Hata Yaptım”
Yapılan itiraflar sonrasında bu duruma yönelik Emre Aşık’tan ise konuyla ilgili açıklamalar geldi. Aşık şu ifadeleri kullandı; “Evlilik birliği dahilinde gözüken bu evlilik tamamen bir kumpastır. Kumpası ne yazık ki göremedim. Etrafımda uyaranlar, ailem, arkadaşlarım beni defalarca uyardılar ama onları dinlemedim, hata yaptım. Hatalıyım ama ardından bu sürede etrafım boşaltıldı ve yalnız kaldım. Bu da planlı olarak yapıldı. İtibarım yerle bir oldu. Beni yerle bir etmeye çalıştılar. Ben de en sonunda adıma düzenlenen cinayet planı ile hayretler içinde kaldım.”

 

Aşık sözlerini şöyle tamamladı; “Yanlış bir evlilik yaptım ve bedelini ağır şekilde ödedim. Ancak bunu çocuklarımın ödemesine izin vermeyeceğim. Haklı olduğum davada adaletin tecelli edeceğine inanıyorum.”