Exxen ne zaman açılıyor? Exxen ücreti ne kadar olacak?

Exxen ne zaman açılıyor? Exxen ücreti ne kadar olacak?

Yaptığı projelerle reyting sıralarında en üst sıralarda bulunmaya devam eden Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen ile yeniden gündeme geldi. Blu TV ve Netflix eşdeğerinde olacak Exxen hakkında pek çok konu merak ediliyor.

Exxen ne zaman kullanılabilir olacak, Exxen izlemek isteyenler ne yapmalı gibi soruların cevaplarını yazımızda sıraladık.

 

Exxen Ne Demek?

Exxen ismi Ali Taran tarafından bulunmuştur. Yayın hayatına Ocak 2021 itibariyle başlayacak olan bu platformda dizi ve filmler yer alacak. İnternet üzerinden yayın yapacak platforma belirli bir ücretle üye olmak söz konusu olacak. Acun Ilıcalı Exxen’e üyelik ücretlerinin makul fiyatlar üzerinden başlayacağını belirtiyor. Sektöre ciddi bir rakip daha ekleyeceklerinin altını çizen Ilıcalı, tüm dijital aboneler arasından üye gelmesi için iyi bir fiyat uygulamasının yapılacağını söylüyor.

 

Yıllık Değeri 900 Milyon TL

Öte yandan platformun fiyat politikası hakkında merak edilen sorulara yanıt veren Ilıcalı hedefinin iki versiyon yapmak olduğunu, bu versiyonlardan birinin reklamlı diğerinin ise reklamsız olacağını belirtiyor. Reklamlı olanın fiyatında uygun bir indirim olacağını, ancak iki versiyonunda bedava olmasını düşünmediklerini ekliyor. Platformun içindeki içerik değerinin toplamda 900 milyon TL olduğunu belirten Ilıcalı, Exxen üyelik ücretinin ödendiği takdirde içeriklerin izlenebilir olacağını belirtiyor.

 

Exxen İçerikleri

Ocak 2021 tarihi ile Exxen’de üyeleri şu içerikler bekliyor olacak:

Şeref Bey: Karakomedi türüne sahip olan bu dizide hayatı tam anlamıyla kaosa dönen bir adamın hikayesi ele alınıyor.

Konuşanlar: Hasan Can Kaya tarafından hazırlanıp sunulan Konuşulanlar programı 1 Ocak tarihinden itibaren Exxen platformunda yayında olacak.

Sihirli Annem: Büyük küçük herkesi heyecanlandıran projelerden biri olan Sihirli Annem’de 1 Ocak itibariyle yeni kadrosuyla Exxen platformunda yer alacak.

Tolgshow: Şovun en komik hallerinden biri olan Tolgshow artık izleyicisine Exxen üzerinden ulaşacak.

Kirli Çamaşırlar: Kimsenin cesaret edemeyeceği her şey bu programda Orkun Işıtmak tarafından sorulacak. Kirli çamaşırların da yakın bir tarihte platformda yayınlanacağı biliniyor.

Enes Arıkan Exxen’de: Enes Arıkan’da yeni projesi ile Exxen platformunda izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.