Gigi Hadid anne olma mutluluğu yaşıyor

Gigi Hadid anne olma mutluluğu yaşıyor

Dünyanın en çok kazanan ve ünlü olan modelleri arasında bulunan Gigi Hadid anne olmanın mutluluğunu yaşıyor. Yıllardır dargın ancak zaman zaman barışık ilişki sürdürdüğü şarkıcı Zayn Malik ile dördüncü defa barışmalarının ardından çift bebeklerini de kucaklarına almanın mutluluğunu sürüyor.

Tekrar Barışma Mutlu Sonla Bitti
Dünyaca ünlü model Gigi Hadid anne oldu. Şimdiye değin 3 kez ayrıldığı ancak tekrar barıştığı Zayn Malik ile yaşayan model, anne olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Ünlü çift, sosyal medya hesaplarından yeni dünyaya gelen kızlarını kucaklarına aldıkları paylaşımında bulundular. 25 yaşındaki ünlü model Gigi Hadid, bebeğinin fotoğrafını paylaşarak yaptığı paylaşımda “kızımız bu hafta sonunda aramıza katıldı ve şimdiden dünyamızı değiştirdi,” ifadelerini kullandı.

 

Sevgilisi gibi büyük bir heyecan duyan şarkıcı Zayn Malik ise “duygularımı kelimeler ile ifade etmek olanaksız. Bu küçücük insana duyduğum sevgi deneyimlerimin ötesinde. Hayatımda olduğu için çok mutluyum ve benim bebeğim olduğunu söylemekten de gurur duyuyorum,” dedi. Çiftin yaptığı paylaşımlara ise takipçileri çok kısa sürede binlerce yorum yaptı.

 

Gigi Hadid Kimdir?
Gigi Hadid, 23 Nisan 1995 tarihinde doğmuştur. Dünyanın en tanınmış modelleri arasındadır. ABD, Los Angeles’te dünyaya gelen Hadid’in babası Filistinli Mohamed Hadid, annesi ise Hollanda asıllı Amerikalı eski model olan Yolanda Foster’dır. Hadid’in aynı zamanda birisi kız diğeri erkek olmak üzere iki kardeşi bulunmaktadır.
2000 yılında anne ve babasının boşanmasından sonra Hadid, 2013 yılında Malibu Lisesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra New York’a taşınan Hadid, burada mankenlik yapmaya başladı. Hadid, 2011 yılında Img Modellik ajansına katıldı ve burada dikkatleri üzerine çekti. 2014 yılında ise önemli bir defilede podyuma çıkarak ünlü oldu ve o tarihten itibaren ünü dünya çapında yayıldı.