Hande Ataizi: Yıldız Kenter sayesinde normal insan oldum

Hande Ataizi: Yıldız Kenter sayesinde normal insan oldum

Sarhoşluk anıları ve cenaze töreni istememesi ile ilgili de şaşırtan açıklamalar yapan oyuncu Hande Ataizi, Yıldız Kenter'in kişisel gelişimine yardım ettiğini söyledi.

Üniversitede Eziktim
Hande Ataizi geçtiğimiz günlerde Youtube kanalında yayınlanan Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler programına katıldı. Ataizi'nin sorulan sorulara verdiği yanıtlar izleyenleri şaşırttı. Kendi hakkındaki birçok konuda konuşan Hande Ataizi'nin üniversite yılları hakkında söyledikleri ilgi çekti.
Programda kendisine sorulan "Okulda popüler miydin?" sorusunun sorulması üzerine Hande Ataizi üniversite yıllarının sıkıntılı geçtiğini söyledi. Üniversite yıllarında çekingen biri olduğunu anlatan Hande Ataizi kendisini Yıldız Kenter'in özgüven kazandırdığını söyledi. Hande Ataizi çok ezik olduğunu, mükemmelliyetçi bir yapısının olduğunu ancak üniversitedeyken yerinden kıpırdayacak cesaretinin olmadığını söyledi. Yıldız Kenter'in ders verdiği o dönemde kendisini normal insana dönüştürdüğünü söyleyen Ataizi'nin açıklamaları izleyenleri şaşırttı.

 

Utandığım Sarhoşluk Anım Yok 
Hande Ataizi'ne programda gelen başka bir soru ise en çok utandığı sarhoşluk anısı oldu. Yıllar önce Bodrum'da bir gece kulübünün tuvaletinin canımdan kaçarken yakalanan Hande Ataizi çok utandığı bir anısının olmadığını söyledi. En fazla eğlenmişimdir diyen ünlü oyuncu kocası Leon'dan sonra çok fazla dışarı çıkmadığını söyledi.

 

Sessiz Sedasız Gitmek İsterim
Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler programında birçok konuda konuşan Hande Ataizi'nin dikkat çeken açıklamalarından biri de cenaze töreni istememesi oldu. "Nasıl bir cenaze töreni istersin?" sorusuna Hande Ataizi sessiz sedasız gitmek istediğini söyledi. Cenaze törenine gerek olmadığını söyleyen oyuncu helva isterim diye de espiri yaptı.