Hazal Kaya boy farkını açıkladı

Hazal Kaya boy farkını açıkladı

Sosyal medyada kısa sürede ilgi çeken videosunda ünlü ve güzel oyuncu Hazal Kaya’nın, proje kapsamında filmdeki partneri ile aralarında boy farkından bahsediliyor. Kaya’nın aralarında olan boy farkına ise ilginç yorumlarda bulunması takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Yeni Projesi Gündemde

Bir süredir, kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay’dan dünyaya gelen çocuğu ile ilgilendiği için çok fazla kameralara görünmeyen Hazal Kaya, yeni bir film projesine başladığı öğrenildi. Setten paylaştığı ve sosyal medya hesabında yayınladığı videoda, Kaya’nın filmdeki partneri ile aralarındaki boy farkından konuştukları görülüyor.

Başrollerini Onur Tuna, Nur Fettahoğlu, Selin Şekerci ve Hazal Kaya’nın oynayacağı Benden Ne Olur isimli sinema filminin çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Film projesi kapsamında şimdi sette olan güzel oyuncunun ise halinden memnun olduğu görülürken, aynı zamanda filmdeki partneri olan Onur Tuna ile aralarındaki boy farkını konuştukları eğlenceli bir video takipçileri ile buluştu.

“Yıllar Önce de Yaşamıştım”

Paylaşılan eğlenceli videoda Hazal Kaya’nın yıllar önce rol aldığı Adına Feriha Koydum dizisinde de partneri olan Çağatay Ulusoy ile benzer sorunlar yaşadığından bahsettiği görülüyor. O dönemde aralarındaki boy farkını kapatmak için takoz kullandığını söyleyen Kaya, yeni partneri ile de benzer bir sorun yaşadığını ve bu durumda da yine aynısı yapabileceğini esprili bir şekilde ifade ediyor.

Takipçilerini bu eğlenceli video ile eğlendiren Kaya’nın yeni sinema projesi de merakla bekleniyor. Aslı Kızmaz’ın aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanacak yapımın yönetmen koltuğunda ise Murat Şenöy bulunuyor. Film temel olarak, hayatında sürekli büyük işler başarmış kadınları eleştiren ve onlar yüzünden kendi hayatını sorgulayan bir kadının hikayesine dayanıyor. Hazal Kaya’nın rol verdiği Sertap karakteri, başarı ve başarısızlıklar dolu yaşamını yalın bir şekilde seyirciye aktaracak.