Kadir Doğulu eşi için niçin “Ruh İkizim” dediğini açıkladı

Kadir Doğulu eşi için niçin “Ruh İkizim” dediğini açıkladı

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül Doğulu için her zaman kullandığı “ruh ikizim” ifadesini niçin kullandığını açıkladı. Doğulu konuyla ilgili olarak “Neslihan beni daha iyi bir insan yaptı,” dedi.

“Beni Daha İyi İnsan Yaptı”
Kadir Doğulu, özellikle son dönemlerde Sefirin Kızı dizisinde oynadığı Nare adlı karakter ile gündeme gelen eşi Neslihan Atagül Doğulu ile açıklamalarda bulundu. Doğulu, eşi ile zıtlıkları sayesinde bir araya geldiğini ifade ederken, aynı zamanda eşi için her zaman kullandığı “Ruh İkizim” ifadesine de açıklık getirdi. Doğulu şu ifadeleri kullandı: “Ruh olarak, düşünce yapısı olarak tamamen aynıyız. O Karadenizli, ben ise Akdenizliyim. Zıtlıklar ile karşılaştık ve zıtlıklar da birbirini çekti. Onu ilk kez gördüğümde, ilk göz teması kurduğumda evleneceğimizi biliyordum ama tam olarak söyleyemiyordum.”

 

Doğulu açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Neslihan beni daha iyi bir insan yaptı. Daha adil, daha dürüst kıldı. Daha kendini bilen bir insan haline getirdi. Neslihan benim gibi birisi olsa ben istemezdim. Benim gibi birisini taşıyamazdım. İki farklı karakter, iki farklı zıt kutuptuk. Bir araya geldik ve bir kıvılcım çıktı,” dedi.

 

Kadir Doğulu Kimdir?
Tam adıyla Abdülkadir Doğulu, 1982 yılında Mersin’de doğmuştur. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak salmıştır. İlk olarak Kanal D ekranlarında seyirci karşısına Küçük Sırlar dizisi ile çıktı. 2011’de sona eren dizi ile oyunculuğa tam anlamıyla adım atmıştır. Bundan sonra çeşitli kliplerde oynamıştır. Daha sonra ise Pis Yedili dizisinde başrolde oynamış ve geniş kesimlere adını duyurmuştur. Fakat dizeden daha sonra ayrılmış ve yine popüler bir dizi olan Fatih Harbiye dizide rol almıştır. Oyuncu, farklı dizi ve film projelerde rol almayı sürdürmektedir