Merve Boluğur ve Burak Dayı ayrıldı

Merve Boluğur ve Burak Dayı ayrıldı

Merve Boluğur’un sosyal medyadan tanışarak sevgili olduğu Burak Dayı ile arasındaki ilişki sona erdi. İddiaya göre yaklaşık bir ay bile sürmeden ikilinin ayrıldığı öne sürüldü. Ayrıca ünlü oyuncu Boluğur’un Dayı’yı sosyal medya hesaplarından da çıkardığı anlaşıldı.

Aşk Kısa Sürdü

Sosyal medyadan tanışarak Burak Dayı ile aşk yaşamaya başlayan Merve Boluğur’un aşkı kısa sürdü. Hayranlarını yaşadığı aşk ile çok şaşırtan oyuncunun, birlikteliğinin sona ermesi de yine takipçilerini şaşkınlığa uğrattı. Öne sürülen iddiaya göre Burak Dayı’yı sosyal medya hesabından çıkaran Boluğur, birlikte çekindikleri fotoğraflarını da kaldırdı. Aşklarından ötürü övgüler toplayan ikilinin henüz bir ay bile sürmeyen ilişkilerinin bitmesi takipçilerini şaşırttı.

Boluğur’un paylaştığı fotoğraflarında B ve M harflerinin olduğu kolyeden de B harfini çıkarması dikkatlerden kaçmadı. Henüz ayrılık ile taraflardan net bir açıklama gelmezken, iki ismin de hesaplarından fotoğraflarını kaldırmış olması ayrılık ihtimalini güçlendirdi. Dün sosyal medya hesabından paylaşılan fotoğrafta, Boluğur’un kolyesini takmadığını ve her iki fotoğrafına da “şükür” diye not düşmesi ayrılığın kendisini sevindirdiğini akıllara getirdi.

Merve Boluğur Kimdir?

16 Eylül 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Boluğur, çok küçük yaşlardan itibaren çeşitli dizilerde rol almaya başlamıştır. Özellikle 2006 yıllarında seyirci ile buluşan Acemi Cadı isimli dizide canlandırdığı Ayşegül karakteri ile geniş kesimlere adını duyuran Boluğur, daha sonra çeşitli dizi ve film projelerinde de yer almaya başlamıştır. Dizilerde rol alma geçmişi bakımından oldukça önemli projelerde kendisine yer bulabilmiş olan oyuncu, 2014 yılında da Maybelline’in ilk Türk marka yüzü olmuştur. Kendi adıyla aynı zamanda kozmetik markası kuran oyuncu, ilk ürününü kırmızı ruj çıkararak piyasaya girmiştir. Oyuncu 2015 yılında Murat Dalkılıç ile evlenmiş olup çift 2017 tarihinde boşanmıştır.