Meryem Uzerli tekrar hamile

Meryem Uzerli tekrar hamile

Takipçilerinin Muhteşem Yüzyıl dizisi ile tanıdıkları ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin ikinci çocuğuna hamile olduğu öğrenildi. Uzun süredir kendisinden haber alınmayan oyuncunun böyle bir haber vermesi, takipçilerinin mutlu olmasını sağladı.

İkinci Çocuğuna Hamile

Uzun yıllar Muhteşem Yüzyıl dizisi sayesinde önemli bir hayran kitlesine sahip olan Uzerli, dizinin bitmesinin ardından farklı projelerde yer almak istemişti. Ancak yaşadığı tükenmişlik sendromu neticesinde yer aldığı diziyi yarım bırakarak bir süre Almanya’ya giderek burada dinlenen oyuncu, tekrar Türkiye’ye dönerek farklı dizi ve filmlerde rol almak istemişti. Her ne kadar sonradan rol aldığı dizi ve filmlerde istediği başarıyı yakalayamayan oyuncu Türkiye’de bulunduğu sırada Can Ateş ile evlenmiş ve 2014 yılında Lara ismini verdikleri bebekleri dünyaya gelmişti.

Halihazırda tekrar Berlin’e dönüş yapan ve yaşamına burada devam eden Uzerli, geçen günlerde sosyal medya hesabından takipçilerini mutlu eden bir haber paylaştı. Berlin’de kafe açarak geçimini sağlayan oyuncu, beş aylık hamile olduğunu ifade etti. Paylaşımında “bebeğimiz 5 aylık, ocak gibi dünyaya gelecek, cinsiyeti kız. Lara artık yedi yaşında olduğu için uzun zamandır kardeş istiyordu, artık kendi ailemizi kuruyoruz,” ifadelerine yer verdi.

Meryem Uzerli Kimdir?

Meryem Sarah Uzerli 1983 yılında, dört çocuklu bir ailenin ikinci kızı olarak Almanya’nın Hessen eyaletinin Kassel şehrinde dünyaya gelmiştir. Türk babadan ve Alman anneden dünyaya gelen Uzerli, ilerleyen yaşlarında Hamburg’a yerleşmiş ve burada oyunculuk – tiyatro eğitimleri almıştır.

İlk ve ismini duyuracak olan Muhteşem Yüzyıl projesine sekiz aylık bir oyuncu seçmeleri sonucunda Hürrem Sultan’ı canlandırmak üzere seçilmiştir. Almanya’da da pek çok dizi ve filmde rol almış olan oyuncunun ana dili Almanca olup Türkçe’yi daha sonradan öğrenmiştir. Oyuncu bir süredir dizi ve filmlerde yer almıyor ve Almanya’da açtığı kafeyi işletiyor.