Oyuncu Seren Fosforoğlu evlendi

Oyuncu Seren Fosforoğlu evlendi

Yeşilçam sinemasının unutulmaz oyuncularından olan Enis Fosforoğlu’nun kızı Seren Fosforooğlu, iş insanı sevgilisi olan Kaan Önal ile sade bir törenle dünya evine girdi. Çiftin mutlulukları objektiflerden kaçmadı.

Büyük Mutluluk Yaşandı

Geçtiğimiz sene yaşamını kaybeden Yeşilçam’ın usta oyuncularından Enis Fosforoğlu’nun kızı Seren Fosforoğlu geçtiğimiz günlerde yapılan sade düğün töreni ile dünya evine girdi. Bir buçuk yıldır birlikte olduğu sevgilisi Kaan Önal ile evlenen Fosforoğlu’nun mutluluğu gözlerinden okundu. Çiftin nikah şahitliğini ise Çiçek Dilligil ve Bora Öztoprak, avukat Ali Elbeyoğlu ve Seliyha Elbeyoğlu yaptı.

Çifti bu mutlu günlerinde ise arkadaşları Seren Görgüzel ve Billur Kalkavan gibi isimler de yalnız bırakmadı. İlk eşinden Nil isminde bir kızı bulunan Seren Fosforoğlu, mutluluğuyla ilgili olarak ise şu şekilde konuştu; “bugünden itibaren artık aşkla dolu yeni bir hayat başlıyor. Bu güzel günümde yanımda olan tüm dostlarıma teşekkür ederim. Şu yaşamda en güzel şey insan biriktirmiş olmak. Ben de bunu görüyorum ki başarabilmişim. Mutluluğu paylaşmak gerçekten temiz bir yürek ister. Ne mutlu bana ki güzel insanlarla çevrili hayatım. Benim ayrılmaz parçam olan kızımla beni kucaklayan ve anneliğimle beni seven, aşkla bağlı olduğum özel birisi var artık yaşamımda. Sırtımı yaslayacağım ve ‘iyi ki var’ diyeceğim birisi yaşamımda. Hoş geldin hayatım, huzurla…”

Seren Fosforoğlu Kimdir?

8 Ocak 1976 tarihinde dünyaya gelen Seren Fosforoğlu, aslen Ankara’lıdır. Babası ünlü oyuncu ve yönetmen olan Enis Fosforoğlu’dur. Dedesi ise Renan Fosforoğlu’dur. Kadıköy Kız Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Turizm bölümüne giden Fosforoğlu, üniversite eğitimi sırasında tiyatroculuk eğitimi almaya başladı ve ilk oyunlarını bu dönemde sergiledi. Daha sonra çeşitli yarışma programlarının sunuculuğunu yaptı ve pek çok dizi – filmde rol aldı.