Rahatsızlanan Bülent Ersoy hastaneye kaldırıldı

Rahatsızlanan Bülent Ersoy hastaneye kaldırıldı

Ünlü isim Bülent Ersoy’un önceki gün rahatsızlık duyduğu için hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Hemen tedavi altına alınan Ersoy’a geçen günlerde koronavirüs iddiaları yöneltilmişti. Ersoy’un şimdi hastaneye kaldırılma sebebi ise ülserden kaynaklanan bir ülser olarak görüldü.

Midesindeki Ülser Neden Oldu
68 yaşında bulunan Bülent Ersoy, önceki gün bulunduğu İzmir’de aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Mide kanaması geçiren Ersoy, sosyal medya hesabından açıklama yaparak durumu ile ilgili kamuoyunu ve sevenlerini aydınlattı. Ersoy, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

 

“Bugün sabah saatlerinde midemde bulunan ülser nedeniyle bir kanama geçirdi. Şükürler olsun ki sağlığım yerinde. Kısa süreli tedavi ve müdahale yapılmasının ardından birkaç gün içinde tekrar normal yaşamıma döneceğim. Endişelenecek bir durum söz konusu değil. Bilgilerinize. Sevgi ve saygılarımla.”

 

Koronavirüs Testini Paylaşmıştı
Geçtiğimiz günlerde de Ersoy, hakkında öne sürülen koronavirüs iddialarına açıklık getirmiştir. Ersoy’un bulunduğu yarışma programından ayrılmasını koronavirüse yakalandığı için gerçekleştiğini söyleyenlere yönelik virüs test sonuçlarını açıklamış düzenli olarak test yaptırdığını, virüse yakalanmadığını belgeleri ile birlikte göstermişti. Ersoy’un bu açıklamasının ardından aniden hastaneye kaldırılması sevenlerini merak ettirmesine karşılık, ünlü ismin kendi yaptığı açıklama sonrasında sevenleri rahat bir nefes aldı. Ersoy’a pek çok ünlü isim de geçmiş olsun temennisinde bulundu.

 

Bülent Ersoy, 1952 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk müziği içerisinde “diva” olarak bilinmektedir. Müzik yaşamına özel müzik dersleri ile başlamıştır. Çok küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Hocası Süheyla Altmışdört’ten önemli şan ve müzik dersleri almıştır. Konservatuardan mezun olduktan sonra müzik dünyasına giriş yapmış, sesi ile büyük beğeni toplamıştır. 1981 yılında Londra’da cinsiyet değiştirme ameliyatı olmuş, özellikle o dönemde Türk basınında kendisine büyük bir yer ayrılmıştır. Ersoy, günümüze kadar pek çok albüm çıkarmış, çeşitli filmlerde rol almıştır.