Şebnem Ceceli'nin son hali görenleri şaşırttı

Şebnem Ceceli'nin son hali görenleri şaşırttı

Bir dönem izleyicileri ekran başına kilitleyen Yaprak Dökümü dizisinin Ayşe’si olan Şebnem Ceceli’nin son hali görenleri şaşırttı. Aynı dizideki rol arkadaşı Bennu Yıldırımlar ile bir araya gelen oyuncunun objektiflere poz verdi.

Görenlerini Şaşırttı

Bir dönemin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Yaprak Dökümü’nün iki oyuncusu yıllar sonra tekrar bir araya geldi. Oyuncu Bennu Yıldırımlar ile rol arkadaşı Ayşe’yi canlandıran Şebnem Ceceli uzun bir aradan sonra objektifin karşısına geçti. Bennu Yıldırımlar’ın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar iki oyuncunun da takipçilerine mutluluk verdi.

Yaprak Dökümü’nde küçük Ayşe rolü ile hafızalara kazınan Şebnem Ceceli’nin büyüdüğü ve küçüklük halinden eser kalmadığı görülünce, oyuncunun takipçileri büyük bir şaşkınlık yaşadılar. Yetişkin bir birey olan Ceceli, bu hali ile takipçilerden tam not almayı başardı.

Şebnem Ceceli Kimdir?

2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ceceli, özellikle bir dönem ekranların en çok izlenen dizilerinden olan Yaprak Dökümü’nde rol aldığı Ayşe karakteri ile hafızalara kazınmıştır. 5 sezon boyunca izleyiciler tarafından tam not alan dizi sonrasında başka herhangi bir projede yer almayan Ceceli, eğitim hayatına ağırlık vermişti. Hukuk Fakültesini kazanan genç oyuncu, kariyerini bu alanda yapmayı planlamaktadır.

Dizi ve film projelerinin yanında Yaprak Dökümü dizisinden sonra Algida Max ve Wings reklamlarında görünen Ceceli, 1,67 cm boyunca ve 47 kilodur. Oyunculuk derslerini ise Ayla Algan’dan almıştır.

Reşat Nuri Güntekin’in aynı isimli romanından uyarlanmış olan Yaprak Dökümü dizisi, aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı bulunan bir ailenin yaşadığı sosyal ve ekonomik değişimleri konu ediniyordu. Bütün yaşamını beş çocuğuna iyi bir hayat vermek için feda etmiş olan aile babası Ali Rıza Bey’in, tüm çabalarına rağmen çocuklarının başına istenmeyen olaylar gelerek aile bir “yaprak dökümüne” uğruyordu.