Sezen Aksu ve Müslüm Gürses Eylül ayında en çok dinlenen sanatçılar oldu

Sezen Aksu ve Müslüm Gürses Eylül ayında en çok dinlenen sanatçılar oldu

Türkiye'nin en sevilen dijital müzil platformlarından biri olan fizy'de eylül ayı verileri belli oldu. Eylül ayı içinde fizy'de en çok dinlenen isimler, şarkılar ve listeler açıklandı.

Eylül Ayında Fizy'de En Çok Dinlenen İsimler ve Şarkılar

Türkiye'nin en popüler müzik platformlarından biri olan Fizy 35 milyondan fazla şarkı ile her ruh haline hitap etmeye devam ediyor. En çok kullanılan platformlardan biri olan Fizy'nin eylül ayında en çok dinlenen sanatçıları ve şarkıları belli oldu.

Eylül ayında fizy'de her döneme hitap etmeyi başaran Sezen Aksu ve Müslüm Gürses, eskimeyen şarkıları ile ayın en çok dinlenen isimleri oldu. Sezen Aksu ve Müslüm Gürses'in ardından üst sıralarda yer alan diğer isim ise son dönemin popüler isimlerinden Ziynet Sali oldu. Bu isimlerin dışında eylül ayı boyunca fizy'de en çok ilgi gösterilen sanatçılar ise İbrahim Tatlıses, Ebru Gündeş, Zeynep Bastık, Oğuzhan Koç ve Ahmet Kaya oldu.

Birçok tarza aynı anda hitap edebilen müzik platformunda eylül ayının en beğenilen şarkısı ise sosyal medya fenomeni Didomido'nun Nimet şarkısı oldu. Nimet şarkısı en beğenilenlerde birinci sırayı alırkeni en çok paylaşılan şarkı ise Zeynep Bastık ve Emir Can İğrek'i düeti olan Dargın olarak belirlendi.

 

Eylül Ayında Fizy En Çok Hangi Şehirlerde Dinlendi?

Tüm kullanıcıların zevkine uygun müzik sunacak kadar geniş bir listeye sahip olan fizy eylül ayında en çok İstanbul, Ankara, Konya, İzmir, Bursa, Antalya, Samsun ve Diyarbakır'da dinlendi.

Birçok şehirde kullanıcıya sahip olan fizy'de eylül ayında en çok dinlenen müzik tarzlerı ise sırasıyla pop, rap ve oldies oldu.