Sosyal medya fenomeni Reynmen koronavirüse yakalandı

Sosyal medya fenomeni Reynmen koronavirüse yakalandı

Tüm dünya genelinde vaka sayıları 29 milyon 600 bini bulmuşken, ünlü isimler de virüse yakalanıyorlar. En son olarak gerçek adı Yusuf Aktaş olan ve sosyal medya fenomeni olan Reynmen de koronavirüse yakalandı.

Test Sonucunu Paylaştı
Sosyal medya fenomeni olan ve şarkıları ile de gündeme gelen Reynmen, koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaştı. Gerçek ismi Yusuf Aktaş olan Renymen sosyal medya hesabından hikaye olarak paylaştığı gönderdiği bildirimde “yakın zaman içinde temasa geçtiğim herkes dikkatli olursa sevinirim,” diyerek yakınlarına uyarıda bulundu. Sağlık durumuyla da ilgili bilgileri paylaşan Aktaş, “kendimi iğrenç, kötü hissediyorum. Hasta gibiyim ama bir taraftan da değil gibiyim. Evde, karantinadayım. Hiçbir yere çıkamıyorum. Kimseye temas etmiyorum. Bu zamana kadar temas ettiğim herkesi de uyarıyorum. Gidip testlerini yaptırsınlar. Sonuç olarak ben de bunu birisinden kaptım, kendi içimde üretmedim. Herkes dikkat etmeli,” ifadelerini kullandı.

 

Ünlüler Virüse Yakalanıyor
Daha önce de ünlü gençlik dizisi Aşk 101’in çekimlerine dizinin oyuncularının virüse yakalanması gerekçesiyle ara verilmişti. Dizinin genç oyuncuları Alina Boz, Kubilay Aka ve İpek Filiz Yazıcı da koronavirüse yakalanmıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Boz “sette yapılan rutin kontroller esnasında virüs test sonucum pozitif çıktı. Genel sağlık durumum iyi olmakla birlikte tedavi sürecim devam ediyor. Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim,” ifadelerini kullanmıştı.

 

Sadece yerli sektör için değil aynı zamanda dünyaca ünlü yıldızlar için de koronavirüs yaygın olarak görülüyor. Alacakaranlık serisi ile tanınan Robert Pattinson’ın test sonuçları pozitif çıkmış ve başrolünü oynadığı The Batman filminin çekimlerine ara verilmişti. Diğer yandan bir diğer ünlü oyuncu Dwayne Johnson da virüse yakalanmış ve “yaşadığım en zor şey,” diye durumu ifade etmişti.