Sylvester Stallone'nin annesi Jacike Stallone yaşamını yitirdi

Sylvester Stallone'nin annesi Jacike Stallone yaşamını yitirdi

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı ve Rambo, Rocky gibi filmleri ile tanınan Sylvester Stallone’nin annesinin 98 yaşında yaşamını kaybettiği açıklandı. Ünlü yıldızın annesi Jackie Stallone’nin ölüm nedeni ise açıklanmadı.

98 Yaşındaydı
Ünlü ABD’li oyuncu Sylvester Stallone’nin annesi Jackie Stallone’nin 98 yaşında yaşama gözlerini yumduğu açıklandı. TMZ’de yer alan habere göre Stallone’nin vefatı yakınlarından öğrenildi ve ismin vefatıyla ilgili olarak ölüm sebebi ya da tarihi açıklanmadı.

 

Jackie Stallone tıpkı oğlu gibi şov ve gösteri dünyasında tanınan bir isimdi. Oldukça renkli bir kişiliğe sahip olan Stallone, yaşamı boyunca çok farklı mesleklerde bulunmuştu. Astrolog, dansçı ve televizyon sunucusu olarak bilinen Stallone, özellikle 1980’li yıllarda çok seyredilen GLOW isimli güreş programı ile ismini duyurmuştu. 1990’lı yıllarda ise astroloji programları ile televizyon ekranlarında kendisine yer bulmuştu. Ayrıca bir dönem gösteri dünyasında da yer alan Stallone, İngiltere’de yayınlanan Biri Bizi Gözetliyor programında da kendisini göstermişti. İlerleyen yaşına rağmen sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve takipçileri ile buluşan Stallone, özellikle spor ve egzersiz hareketleri ile takipçilerinin beğenisini kazanıyordu.

 

Oğlundan Açıklama Gelmedi
Öte yandan annesinin ölümü ile oğlu Sylvester Stallone’den herhangi bir açıklama gelmemesi dikkat çekti. Annesinin vefatı üzerine ünlü yıldız herhangi bir açıklama yapmazken, bu durumu son dönemlerde annesi ile arasının açık olmasına bağlayan yorumcular da oldu. Stallone’nin ayrıca yeni bir film projesi kapsamında yer aldığı için dikkatini dağıtmak istemediği de iddia edildi.

 

1946 doğumlu olan Sylvester Stallone, günümüzün en çok bilinen oyuncuları arasında yer alıyor. Özellikle Rocky ve Rambo serisi ile izleyicilerin hafızasına kazınmış olan oyuncu, bugüne değin pek çok yapımda yönetmen ya da oyuncu olarak yer aldı.